MB Service OÜ
- Registrikood12389994
- Asutatud2012 (13 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202573 119 €
- KMKR numberEE101972707
Üldandmed
- Ärinimi
- MB Service OÜ
- Registrikood
- 12389994
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.12.2012
- KMKR number
- EE101972707
- Aadress
- Võru maakond, Rõuge vald, Nursi küla, Kopra
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
74/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 73 119 € | +12,8 |
| Müügitulu muutus | 48 779 € → 73 119 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725202177
- Mobiil +37253402962
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | Põhitegevusala |
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 58 921 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 58 921 € |
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 14 198 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 37 623 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 11 156 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 52 898 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 14 223 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 71 259 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 2560 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 49 136 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 34 651 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 20 000 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 45 415 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 74 411 € | 48 779 € | 67 121 € | 75 069 € | 52 386 € | 57 652 € | 47 915 € |
| Ärikasum enne makse | 14 711 € | 654 € | −7623 € | 14 348 € | 468 € | 10 778 € | 5121 € |
| Aruandeaasta kasum | 14 711 € | 654 € | −7623 € | 14 348 € | 468 € | 10 778 € | 5121 € |
| Tööjõukulud | 16 294 € | 14 540 € | 19 967 € | 20 938 € | 18 884 € | 17 286 € | 16 115 € |
| Varad kokku | 78 254 € | 63 313 € | 61 592 € | 69 874 € | 55 648 € | 55 293 € | 44 629 € |
| sh käibevarad | 66 556 € | 49 419 € | 46 377 € | 61 144 € | 48 889 € | 47 819 € | 34 978 € |
| sh raha | 37 111 € | 11 565 € | 13 751 € | 13 402 € | 6295 € | 11 628 € | 11 259 € |
| Omakapital | 49 917 € | 35 206 € | 34 552 € | 42 174 € | 27 826 € | 27 358 € | 16 580 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 3337 € | 3107 € | 2040 € | 2700 € | 2822 € | 2935 € | 3049 € |
| Pikaajalised kohustised | 25 000 € | 25 000 € | 25 000 € | 25 000 € | 25 000 € | 25 000 € | 25 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,8 % | 55,6 % | 56,1 % | 60,4 % | 50,0 % | 49,5 % | 37,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 19,8 % | 1,3 % | -11,4 % | 19,1 % | 0,9 % | 18,7 % | 10,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.