Registrikaart · Äriregistri kanne 12390868
Isalepp OÜ
- Registrikood12390868
- Asutatud2012 (13 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 202529 443 €
- KMKR numberEE101616144
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Isalepp OÜ
- Registrikood
- 12390868
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.12.2012
- KMKR number
- EE101616144
- Aadress
- Järva maakond, Türi vald, Kabala küla, Tiigi tn 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 29 443 € | +9,2 | |
| Müügitulu muutus | 50 718 € → 29 443 € | -12,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725026716
- Telefon+3723877835
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 4399 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud mujal liigitamata eriehitustööd teenis ettevõte 2025. aastal 29 443 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 2025 | 29 443 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 2025 | 24 364 € |
| 2024 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 16 677 € |
| 2024 | Büroohaldus ja selle abitegevused EMTAK 2025 | 9677 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 2008 | 41 169 € |
| 2023 | Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus EMTAK 2008 | 37 932 € |
| 2022 | Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus EMTAK 2008 | 26 202 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 2008 | 21 985 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 2008 | 46 687 € |
| 2021 | Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus EMTAK 2008 | 31 823 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 2008 | 42 967 € |
| 2020 | Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus EMTAK 2008 | 39 376 € |
| 2020 | Masinate ja seadmete remont EMTAK 2008 | 7368 € |
| 2019 | Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus EMTAK 2008 | 36 203 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 2008 | 20 040 € |
| 2019 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 14 954 € |
| 2019 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 9403 € |
| 2019 | Masinate ja seadmete remont EMTAK 2008 | 7328 € |
| 2019 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 6401 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 7 |
| 2017 | 10 |
| 2016 | 11 |
| 2015 | 7 |
| 2014 | 12 |
| 2013 | 10 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 29 443 € | 53 441 € | 79 101 € | 48 187 € | 84 409 € | 90 794 € | 95 039 € |
| Ärikasum enne makse | 170 260 € | −11 913 € | −1475 € | 2321 € | 2130 € | −3366 € | 5923 € |
| Aruandeaasta kasum | 170 260 € | −11 913 € | −1475 € | 2321 € | 2130 € | −3366 € | 5923 € |
| Tööjõukulud | 76 396 € | 65 073 € | 70 501 € | 45 629 € | 81 870 € | 93 894 € | 80 598 € |
| Varad kokku | 243 263 € | 89 057 € | 87 309 € | 85 051 € | 84 591 € | 88 392 € | 87 182 € |
| sh käibevarad | 86 025 € | 75 525 € | 87 309 € | 85 051 € | 84 591 € | 88 392 € | 87 182 € |
| sh raha | 35 606 € | 8990 € | 20 110 € | 22 506 € | 15 832 € | 529 € | 477 € |
| Omakapital | 231 203 € | 60 942 € | 72 855 € | 74 330 € | 72 009 € | 69 879 € | 73 245 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 12 060 € | 28 115 € | 14 454 € | 10 721 € | 12 582 € | 18 513 € | 13 937 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 4 | 5 | 4 | 5 | 7 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,0 % | 68,4 % | 83,4 % | 87,4 % | 85,1 % | 79,1 % | 84,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 578,3 % | -22,3 % | -1,9 % | 4,8 % | 2,5 % | -3,7 % | 6,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.