Prolait OÜ
- Registrikood12396233
- Asutatud2012 (13 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 201915 000 €
- KMKR numberEE101328746
Üldandmed
- Ärinimi
- Prolait OÜ
- Registrikood
- 12396233
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.12.2012
- KMKR number
- EE101328746
- Aadress
- Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Liivi küla, Selja laut
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
53/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 15 000 € | +6,5 |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725137614
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01199 | Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus teenis ettevõte 2019. aastal 15 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2019 | Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008 | 15 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 7 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | — | — | — | — | 0,00 € | 15 000 € |
| Ärikasum enne makse | −9533 € | 12 291 € | −606 € | 9733 € | 17 355 € | −14 646 € | −31 846 € |
| Aruandeaasta kasum | −9533 € | 12 291 € | −606 € | 9733 € | 17 355 € | −14 646 € | −31 846 € |
| Tööjõukulud | 24 274 € | 28 585 € | 23 861 € | 26 682 € | 19 567 € | 34 288 € | 34 348 € |
| Varad kokku | 78 610 € | 118 596 € | 144 938 € | 157 010 € | 242 054 € | 263 864 € | 242 512 € |
| sh käibevarad | 25 975 € | 49 992 € | 77 594 € | 84 276 € | 154 852 € | 138 818 € | 76 786 € |
| sh raha | 1384 € | 356 € | 24 101 € | 5207 € | 60 819 € | 40 436 € | 17 947 € |
| Omakapital | 48 402 € | 57 935 € | 45 644 € | 46 250 € | 36 517 € | 19 162 € | 33 808 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 30 208 € | 60 661 € | 99 294 € | 108 185 € | 205 537 € | 209 718 € | 138 101 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 2575 € | 0,00 € | 34 984 € | 70 603 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,6 % | 48,9 % | 31,5 % | 29,5 % | 15,1 % | 7,3 % | 13,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | -212,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.