Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12397184

DELEBALT METALWORKS OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12397184
  • Asutatud2012 (13 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 2025110 400 €
  • KMKR numberEE101621935

Usaldusväärsuse indeks

62/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20122014201620182020202220242026Asutatud 27.12.2012Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.12.2012 2012, Esimene aruanne 2013, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
DELEBALT METALWORKS OÜ
Registrikood
12397184
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.12.2012
KMKR number
EE101621935
Aadress
Pärnu maakond, Pärnu linn, Paikuse alev, Ringi tn 6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu110 400 €+14,4
Müügitulu muutus109 582 € → 110 400 €+0,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
33121Masinate ja seadmete remont ning hooldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €32 tuh €64 tuh €96 tuh €128 tuh €2019: 127 832 €127 832 €20192020: 123 012 €20202021: 92 127 €20212022: 84 619 €20222023: 83 040 €20232024: 109 582 €20242025: 110 400 €110 400 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Masinate ja seadmete remont ning hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 110 400 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025110 400 €
2024Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025109 582 €
2023Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 200883 040 €
2022Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 200884 619 €
2021Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 200892 127 €
2020Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008123 012 €
2019Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008127 832 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232013: 220132014: 220142015: 120152016: 220162017: 220172018: 3320182019: 320192020: 320202021: 320212022: 220222023: 220232024: 220242025: 222025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20232
20222
20213
20203
20193
20183
20172
20162
20151
20142
20132

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu110 400 €109 582 €83 040 €84 619 €92 127 €123 012 €127 832 €
Ärikasum enne makse685 €3390 €3939 €17 944 €26 352 €24 402 €15 930 €
Aruandeaasta kasum685 €3390 €3939 €17 944 €26 352 €24 402 €15 930 €
Tööjõukulud77 920 €71 281 €49 771 €49 193 €55 087 €59 359 €68 971 €
Varad kokku15 920 €18 636 €23 569 €23 512 €30 925 €43 902 €37 325 €
sh käibevarad15 920 €18 636 €23 569 €23 512 €30 925 €43 902 €37 325 €
sh raha15 920 €18 636 €23 569 €10 809 €12 605 €23 918 €19 621 €
Omakapital5381 €4696 €15 259 €18 847 €26 903 €36 365 €28 243 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised10 539 €13 940 €8310 €4665 €4022 €7537 €9082 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2222333
Omakapitali osakaal varadest33,8 %25,2 %64,7 %80,2 %87,0 %82,8 %75,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,6 %3,1 %4,7 %21,2 %28,6 %19,8 %12,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang