Registrikaart · Äriregistri kanne 12397250
Sirged Sihid OÜ
- Registrikood12397250
- Asutatud2012 (13 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202544 053 €
- KMKR numberEE101600503
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Sirged Sihid OÜ
- Registrikood
- 12397250
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.12.2012
- KMKR number
- EE101600503
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Lääne maakond, Haapsalu linn, Jõõdre küla, Jõõdre tee 3-2
- Aadress kehtib alates
- 11.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Siim Siht | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Siim Siht | Juhatuse liige | 27.12.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Siim Siht | otsene osalus | 24.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 44 053 € | +10,8 | |
| Müügitulu muutus | 30 887 € → 44 053 € | +12,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725299216
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71122 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | Põhitegevusala |
| 02101 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | |
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd teenis ettevõte 2025. aastal 30 445 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2025 | 30 445 € |
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 11 808 € |
| 2025 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2025 | 1800 € |
| 2024 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2025 | 20 687 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 10 200 € |
| 2023 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 31 870 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 10 275 € |
| 2022 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 52 075 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 21 285 € |
| 2022 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 864 € |
| 2021 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 50 128 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 14 849 € |
| 2021 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 4128 € |
| 2020 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 38 325 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 30 877 € |
| 2019 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 53 261 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 17 763 € |
| 2019 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 5235 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitusuuringud | Majandustegevusteade | Kehtiv | 29.11.2013 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 44 053 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 44 053 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 44 053 € | 30 887 € | 42 145 € | 74 224 € | 69 105 € | 69 202 € | 76 259 € |
| Ärikasum | −14 411 € | −32 787 € | 683 € | 23 872 € | 69 084 € | 3240 € | 2153 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −45 789 € | −84 055 € | 31 966 € | −237 € | 68 440 € | 2798 € | 1562 € |
| Aruandeaasta kasum | −45 789 € | −84 055 € | 31 966 € | −336 € | 68 440 € | 2798 € | 1562 € |
| Tööjõukulud | 29 885 € | 21 851 € | 22 028 € | 19 744 € | 18 027 € | 14 174 € | 13 985 € |
| Põhivarade kulum | 3537 € | 5950 € | 9401 € | 9370 € | 8400 € | 7483 € | 6170 € |
| Varad kokku | 69 903 € | 113 131 € | 196 383 € | 178 905 € | 185 695 € | 127 791 € | 130 403 € |
| sh käibevarad | 21 823 € | 61 514 € | 123 427 € | 17 744 € | 27 164 € | 27 595 € | 38 897 € |
| sh põhivarad | 48 080 € | 51 617 € | 72 956 € | 161 161 € | 158 531 € | 100 196 € | 91 506 € |
| sh raha | 21 823 € | 54 274 € | 122 028 € | 14 847 € | 24 240 € | 15 243 € | 22 563 € |
| Omakapital | 63 120 € | 108 909 € | 192 964 € | 160 998 € | 161 334 € | 92 894 € | 90 096 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 106 409 € | 190 464 € | 158 498 € | 158 834 € | 90 394 € | 87 596 € | 86 034 € |
| Lühiajalised kohustised | 6783 € | 4222 € | 3419 € | 4729 € | 10 392 € | 15 277 € | 8891 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 0,00 € | 13 178 € | 13 969 € | 19 620 € | 31 416 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | −10 874 € | −26 837 € | 10 084 € | 33 242 € | 77 484 € | 10 723 € | 8323 € |
| Aruanne esitatud | 09.06.2026 | 28.05.2025 | 02.05.2024 | 28.04.2023 | 04.06.2022 | 05.05.2021 | 12.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,3 % | 96,3 % | 98,3 % | 90,0 % | 86,9 % | 72,7 % | 69,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −103,9 % | −272,1 % | 75,8 % | −0,5 % | 99,0 % | 4,0 % | 2,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.