Registrikaart · Äriregistri kanne 12399527
4PS OÜ
- Registrikood12399527
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025244 976 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- 4PS OÜ
- Registrikood
- 12399527
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.01.2013
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Tabasalu alevik, Kalda tn 30
- Aadress kehtib alates
- 05.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Pille Luhakooder | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Arvi Luhakooder | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Arvi Luhakooder | Juhatuse liige | 04.01.2013 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Pille Luhakooder | otsene osalus | 01.07.2021 |
| Arvi Luhakooder | otsene osalus | 01.07.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 244 976 € | +17,6 | |
| Müügitulu muutus | 231 547 € → 244 976 € | +1,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725065681
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 66291 | Mujal liigitamata kindlustuse ja pensionifondide abitegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata kindlustuse ja pensionifondide abitegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 244 976 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata kindlustuse ja pensionifondide abitegevusalad EMTAK 2025 | 244 976 € |
| 2024 | Mujal liigitamata kindlustuse ja pensionifondide abitegevusalad EMTAK 2025 | 231 547 € |
| 2023 | Mujal liigitamata kindlustuse ja pensionifondide abitegevusalad EMTAK 2008 | 196 831 € |
| 2022 | Mujal liigitamata kindlustuse ja pensionifondide abitegevusalad EMTAK 2008 | 174 624 € |
| 2021 | Mujal liigitamata kindlustuse ja pensionifondide abitegevusalad EMTAK 2008 | 200 372 € |
| 2020 | Mujal liigitamata kindlustuse ja pensionifondide abitegevusalad EMTAK 2008 | 174 626 € |
| 2019 | Mujal liigitamata kindlustuse ja pensionifondide abitegevusalad EMTAK 2008 | 166 226 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 244 976 € | 231 547 € | 196 831 € | 175 012 € | 200 372 € | 174 626 € | 166 226 € |
| Ärikasum | 29 011 € | 31 272 € | 41 831 € | 22 961 € | 28 506 € | 20 564 € | 21 881 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 70 831 € | 67 214 € | 1662 € | 50 319 € | 49 404 € | 42 526 € | 37 349 € |
| Aruandeaasta kasum | 70 831 € | 67 214 € | 1662 € | 50 319 € | 49 404 € | 42 526 € | 37 349 € |
| Tööjõukulud | 27 099 € | 26 346 € | 25 406 € | 22 293 € | 11 502 € | 8112 € | 8778 € |
| Varad kokku | 504 283 € | 433 452 € | 363 040 € | 361 378 € | 311 059 € | 269 018 € | 219 130 € |
| sh käibevarad | 16 122 € | 40 116 € | 976 € | 8951 € | 792 € | 911 € | 15 257 € |
| sh põhivarad | 488 161 € | 393 336 € | 362 064 € | 352 427 € | 310 267 € | 268 107 € | 203 873 € |
| sh raha | 16 122 € | 40 116 € | 976 € | 8951 € | 792 € | 911 € | 3357 € |
| Omakapital | 462 279 € | 391 448 € | 324 234 € | 322 572 € | 272 253 € | 222 849 € | 180 323 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 388 948 € | 321 734 € | 320 072 € | 269 753 € | 220 349 € | 177 823 € | 140 474 € |
| Lühiajalised kohustised | 7600 € | 7600 € | 4400 € | 4400 € | 4400 € | 11 762 € | 4400 € |
| Pikaajalised kohustised | 34 404 € | 34 404 € | 34 406 € | 34 406 € | 34 406 € | 34 407 € | 34 407 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Aruanne esitatud | 26.06.2026 | 25.06.2025 | 25.06.2024 | 27.06.2023 | 29.06.2022 | 01.07.2021 | 25.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,7 % | 90,3 % | 89,3 % | 89,3 % | 87,5 % | 82,8 % | 82,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 28,9 % | 29,0 % | 0,8 % | 28,8 % | 24,7 % | 24,4 % | 22,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.