Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12405191

Ranna Reisid OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12405191
  • Asutatud2013 (13 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202581 465 €
  • KMKR numberEE101666893

Usaldusväärsuse indeks

60/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 15.01.2013Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 15.01.2013 2013, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Ranna Reisid OÜ
Registrikood
12405191
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
15.01.2013
KMKR number
EE101666893
Aadress
Saare maakond, Saaremaa vald, Leedri küla, Sireli

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu81 465 €+13,2
Müügitulu muutus79 755 € → 81 465 €+0,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €26 tuh €52 tuh €79 tuh €105 tuh €2019: 104 914 €104 914 €20192020: 56 194 €20202021: 74 324 €20212022: 98 666 €20222023: 73 831 €20232024: 79 755 €20242025: 81 465 €81 465 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu teenis ettevõte 2025. aastal 77 643 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu EMTAK 202577 643 €
2025Muu puhastustegevus EMTAK 20253794 €
2025Elektrienergia müük EMTAK 202528,00 €
2024Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu EMTAK 202576 529 €
2024Muu puhastustegevus EMTAK 20253108 €
2024Elektrienergia müük EMTAK 2025118 €
2023Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 200868 405 €
2023Muu puhastustegevus EMTAK 20085313 €
2023Elektrienergia jaotus EMTAK 2008113 €
2022Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 200888 730 €
2022Muu puhastustegevus EMTAK 20089919 €
2022Elektrienergia jaotus EMTAK 200817,00 €
2021Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 200865 586 €
2021Muu puhastustegevus EMTAK 20088440 €
2021Elektrienergia jaotus EMTAK 2008298 €
2020Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 200853 777 €
2020Muu puhastustegevus EMTAK 20082417 €
2019Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008104 914 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222013: 020132014: 2220142015: 220152016: 220162017: 220172018: 120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20172
20162
20152
20142
20130

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu81 465 €79 755 €73 831 €98 666 €74 324 €56 194 €104 914 €
Ärikasum enne makse−21 571 €−1563 €−22 809 €21 436 €27 512 €−9096 €17 936 €
Aruandeaasta kasum−21 571 €−1563 €−22 809 €21 436 €27 512 €−9096 €17 936 €
Tööjõukulud11 285 €10 676 €11 058 €8074 €10 170 €9379 €9623 €
Varad kokku341 373 €383 579 €215 532 €204 201 €192 310 €109 310 €121 421 €
sh käibevarad69 878 €70 366 €38 090 €64 273 €137 647 €40 668 €45 482 €
sh raha44 131 €9794 €6446 €30 042 €103 249 €27 223 €25 957 €
Omakapital106 962 €128 533 €130 095 €152 905 €131 469 €103 956 €116 470 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised8681 €9316 €9937 €15 296 €23 841 €5354 €4951 €
Pikaajalised kohustised225 730 €245 730 €75 500 €36 000 €37 000 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest31,3 %33,5 %60,4 %74,9 %68,4 %95,1 %95,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust-26,5 %-2,0 %-30,9 %21,7 %37,0 %-16,2 %17,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang