Registrikaart · Äriregistri kanne 12405268
Woodbalt Group OÜ
- Registrikood12405268
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025169 087 €
- Sellel aadressil on registreeritud 304 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Woodbalt Group OÜ
- Registrikood
- 12405268
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.01.2013
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 7
- Aadress kehtib alates
- 05.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Anastasiia Rebrik | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Anastasiia Rebrik | Juhatuse liige | 15.01.2013 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Anastasiia Rebrik | otsene osalus | 10.06.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 169 087 € | +16,2 | |
| Müügitulu muutus | 147 646 € → 169 087 € | +4,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256096842
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 169 087 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 169 087 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 147 646 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 144 364 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 131 164 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 95 365 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 40 230 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 39 358 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 169 087 € | 147 646 € | 144 364 € | 131 164 € | 95 365 € | 40 230 € | 39 358 € |
| Ärikasum | 37 358 € | 35 407 € | 42 245 € | 27 123 € | 178 990 € | 132 566 € | 26 552 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 16 914 € | 14 470 € | 20 789 € | 6119 € | 163 628 € | 130 933 € | 26 556 € |
| Aruandeaasta kasum | 16 914 € | 14 470 € | 20 789 € | 6119 € | 163 628 € | 130 933 € | 26 556 € |
| Tööjõukulud | 37 300 € | 37 785 € | 33 864 € | 14 277 € | 14 908 € | 10 537 € | 8838 € |
| Põhivarade kulum | 1297 € | — | 0,00 € | 1156 € | 828 € | 828 € | 1360 € |
| Varad kokku | 1 389 622 € | 1 393 523 € | 1 406 543 € | 1 413 083 € | 1 412 108 € | 717 863 € | 83 959 € |
| sh käibevarad | 3497 € | 6101 € | 19 121 € | 25 661 € | 25 978 € | 91 405 € | 80 673 € |
| sh põhivarad | 1 386 125 € | 1 387 422 € | 1 387 422 € | 1 387 422 € | 1 386 130 € | 626 458 € | 3286 € |
| sh raha | 3497 € | 1092 € | 8585 € | 15 075 € | 6385 € | 91 405 € | 56 209 € |
| Omakapital | 359 097 € | 342 183 € | 332 554 € | 311 765 € | 310 646 € | 147 018 € | 40 549 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 339 683 € | 325 213 € | 309 265 € | 303 146 € | 144 518 € | 13 585 € | 11 493 € |
| Lühiajalised kohustised | 23 090 € | 17 753 € | 14 743 € | 16 926 € | 12 478 € | 40 845 € | 43 410 € |
| Pikaajalised kohustised | 1 007 435 € | 1 033 587 € | 1 059 246 € | 1 084 392 € | 1 088 984 € | 530 000 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 38 655 € | — | 42 245 € | 28 279 € | 179 818 € | 133 394 € | 27 912 € |
| Aruanne esitatud | 03.06.2026 | 29.05.2025 | 17.06.2024 | 09.06.2023 | 28.06.2022 | 13.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 25,8 % | 24,6 % | 23,6 % | 22,1 % | 22,0 % | 20,5 % | 48,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 10,0 % | 9,8 % | 14,4 % | 4,7 % | 171,6 % | 325,5 % | 67,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.