Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12410743

DonnaLy OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12410743
  • Asutatud2013 (13 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202530 114 €

Usaldusväärsuse indeks

57/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 24.01.2013Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 24.01.2013 2013, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
DonnaLy OÜ
Registrikood
12410743
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
24.01.2013
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Linnamäe tee 5-36

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu30 114 €+9,3
Müügitulu muutus28 556 € → 30 114 €+1,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
47711Rõivaste jaemüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €8145 €16 tuh €24 tuh €33 tuh €2019: 26 784 €20192020: 22 833 €20202021: 21 482 €20212022: 27 699 €20222023: 32 579 €32 579 €20232024: 28 556 €20242025: 30 114 €30 114 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Rõivaste jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 30 114 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Rõivaste jaemüük EMTAK 202530 114 €
2024Rõivaste jaemüük EMTAK 202528 556 €
2023Rõivaste jaemüük EMTAK 200832 579 €
2022Rõivaste jaemüük EMTAK 200827 699 €
2021Rõivaste jaemüük EMTAK 200821 482 €
2020Rõivaste jaemüük EMTAK 200822 833 €
2019Rõivaste jaemüük EMTAK 200826 784 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222013: 120132014: 120142015: 2220152016: 220162017: 220172018: 220182019: 220192020: 220202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20202
20192
20182
20172
20162
20152
20141
20131

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu30 114 €28 556 €32 579 €27 699 €21 482 €22 833 €26 784 €
Ärikasum enne makse128 €−404 €−1729 €863 €2287 €−1209 €96,00 €
Aruandeaasta kasum128 €−404 €−1729 €863 €2287 €−1209 €96,00 €
Tööjõukulud10 702 €11 304 €9594 €8216 €6068 €14 726 €13 781 €
Varad kokku3730 €4725 €7273 €6320 €5260 €3661 €5145 €
sh käibevarad2072 €2725 €7273 €6320 €5260 €3511 €4738 €
sh raha2072 €2725 €1030 €
Omakapital2628 €2500 €2904 €4633 €3770 €1483 €2693 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1102 €2225 €1689 €1687 €1490 €2178 €2452 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €2680 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111122
Omakapitali osakaal varadest70,5 %52,9 %39,9 %73,3 %71,7 %40,5 %52,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,4 %-1,4 %-5,3 %3,1 %10,6 %-5,3 %0,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang