Registrikaart · Äriregistri kanne 12414132
KMTransport OÜ
- Registrikood12414132
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025641 761 €
- KMKR numberEE101608987
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- KMTransport OÜ
- Registrikood
- 12414132
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.01.2013
- KMKR number
- EE101608987
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi linn, Riia mnt 40-58
- Aadress kehtib alates
- 05.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kalev Mändla | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kalev Mändla | Juhatuse liige | 30.01.2013 |
| Mairolt Mändla | Juhatuse liige | 25.05.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mairolt Mändla | otsene osalus | 18.02.2026 |
| Kalev Mändla | otsene osalus | 18.02.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 76 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 641 761 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 508 041 € → 641 761 € | +7,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725023804
- Mobiil+3725298120
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 641 761 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 641 761 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 508 041 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 480 926 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 437 153 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 432 916 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 349 764 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 332 086 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 10.07.2023 — 09.07.2033 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 10.07.2023 — 09.07.2033 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 10.07.2023 — 09.07.2033 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 10.07.2023 — 09.07.2033 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 10.07.2023 — 09.07.2033 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 10.07.2023 — 09.07.2033 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 10.07.2023 — 09.07.2033 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 19.09.2023 — 09.07.2033 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 06.02.2025 — 09.07.2033 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 06.02.2025 — 09.07.2033 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 10.07.2023 — 09.07.2033 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 641 761 € | 508 041 € | 480 926 € | 437 153 € | 432 916 € | 349 764 € | 332 086 € |
| Ärikasum | 124 274 € | 6556 € | 66 603 € | −17 048 € | 52 881 € | 51 270 € | 29 470 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 123 475 € | 4762 € | 60 847 € | −17 212 € | 52 452 € | 50 836 € | 18 171 € |
| Aruandeaasta kasum | 123 475 € | 4762 € | 60 847 € | −17 212 € | 52 452 € | 50 836 € | 18 171 € |
| Tööjõukulud | 37 677 € | 63 927 € | 75 349 € | 65 019 € | 81 549 € | 71 484 € | 54 388 € |
| Põhivarade kulum | 16 671 € | 30 230 € | 22 105 € | 17 708 € | 14 829 € | 14 515 € | 13 884 € |
| Varad kokku | 631 548 € | 467 368 € | 408 977 € | 345 320 € | 340 285 € | 329 366 € | 234 504 € |
| sh käibevarad | 235 531 € | 239 430 € | 236 287 € | 224 758 € | 211 133 € | 208 478 € | 140 934 € |
| sh põhivarad | 396 017 € | 227 938 € | 172 690 € | 120 562 € | 129 152 € | 120 888 € | 93 570 € |
| sh raha | 29 889 € | 44 160 € | 9542 € | 12 327 € | 21 744 € | 99 283 € | 78 674 € |
| Omakapital | 485 252 € | 361 777 € | 357 274 € | 296 427 € | 313 639 € | 261 187 € | 210 351 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 356 665 € | 351 903 € | 291 315 € | 308 527 € | 256 075 € | 205 239 € | 187 068 € |
| Lühiajalised kohustised | 146 296 € | 105 591 € | 51 703 € | 48 893 € | 26 646 € | 68 179 € | 24 153 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Ärikasum enne kulumit | 140 945 € | 36 786 € | 88 708 € | 660 € | 67 710 € | 65 785 € | 43 354 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 09.07.2023 | 12.07.2022 | 08.07.2021 | 31.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,8 % | 77,4 % | 87,4 % | 85,8 % | 92,2 % | 79,3 % | 89,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 19,2 % | 0,9 % | 12,7 % | −3,9 % | 12,1 % | 14,5 % | 5,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.