VILXMET OÜ
- Registrikood12416846
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202521 802 €
- KMKR numberEE101666314
Üldandmed
- Ärinimi
- VILXMET OÜ
- Registrikood
- 12416846
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.02.2013
- KMKR number
- EE101666314
- Aadress
- Võru maakond, Rõuge vald, Soodi küla, Risttee
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
64/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 21 802 € | +8 |
| Müügitulu muutus | 16 363 € → 21 802 € | +10 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256887743
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42991 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mujal liigitamata rajatiste ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 21 802 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2025 | 21 802 € |
| 2024 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2025 | 16 363 € |
| 2023 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 3682 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 7937 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 4242 € |
| 2020 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 11 838 € |
| 2019 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 33 481 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 21 802 € | 16 363 € | 3682 € | 7937 € | 4242 € | 11 838 € | 33 481 € |
| Ärikasum enne makse | −743 € | −20 217 € | −19 002 € | 709 € | −576 € | 2140 € | −10 573 € |
| Aruandeaasta kasum | −743 € | −20 217 € | −19 002 € | 709 € | −576 € | 2140 € | −10 573 € |
| Tööjõukulud | 5915 € | 2959 € | 3302 € | 4403 € | 2176 € | 5161 € | 10 747 € |
| Varad kokku | 10 697 € | 13 724 € | 15 942 € | 14 892 € | 15 584 € | 15 351 € | 20 780 € |
| sh käibevarad | 10 301 € | 13 128 € | 15 146 € | 13 896 € | 12 932 € | 11 042 € | 14 814 € |
| sh raha | 6465 € | 0,00 € | — | — | — | — | 9735 € |
| Omakapital | 4462 € | 5205 € | −12 577 € | 7935 € | 7226 € | 7802 € | 5661 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 6235 € | 8519 € | 28 519 € | 6957 € | 8358 € | 7549 € | 15 119 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 41,7 % | 37,9 % | -78,9 % | 53,3 % | 46,4 % | 50,8 % | 27,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -3,4 % | -123,6 % | -516,1 % | 8,9 % | -13,6 % | 18,1 % | -31,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.