Registrikaart · Äriregistri kanne 12419320
OÜ PILT Trading
- Registrikood12419320
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025587 067 €
- KMKR numberEE101611657
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ PILT Trading
- Registrikood
- 12419320
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.02.2013
- KMKR number
- EE101611657
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Piira küla, Kiivitaja tn 7
- Aadress kehtib alates
- 13.09.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Peter Thomsen | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Peter Thomsen | Juhatuse liige | 14.10.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Peter Thomsen | otsene osalus | 14.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 587 067 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 554 829 € → 587 067 € | +1,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256892496
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46611 | Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 587 067 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 587 067 € |
| 2024 | Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 554 829 € |
| 2023 | Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 431 625 € |
| 2022 | Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 839 632 € |
| 2021 | Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 438 132 € |
| 2020 | Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 143 980 € |
| 2019 | Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 45 065 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 587 067 € | 554 829 € | 431 625 € | 839 632 € | 438 132 € | 143 980 € | 45 065 € |
| Ärikasum | −18 904 € | 11 801 € | −7638 € | 50 756 € | 20 801 € | 7206 € | 752 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −19 031 € | 11 779 € | −7827 € | 49 479 € | 20 803 € | 7207 € | 752 € |
| Aruandeaasta kasum | −19 877 € | 10 941 € | −7827 € | 45 135 € | 18 255 € | 7207 € | 752 € |
| Tööjõukulud | 50 810 € | 47 869 € | 41 839 € | 32 038 € | 9943 € | — | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 586 € | 329 € | 329 € | 379 € | 323 € | 323 € | 323 € |
| Varad kokku | 103 882 € | 89 574 € | 74 063 € | 121 281 € | 157 474 € | 32 738 € | 19 280 € |
| sh käibevarad | 101 668 € | 88 751 € | 72 911 € | 119 800 € | 157 259 € | 32 201 € | 18 420 € |
| sh põhivarad | 2214 € | 823 € | 1152 € | 1481 € | 215 € | 537 € | 860 € |
| sh raha | 20 722 € | 18 910 € | 1822 € | 52 744 € | 36 822 € | 17 135 € | 5338 € |
| Omakapital | 30 824 € | 52 758 € | 47 178 € | 55 026 € | 30 892 € | 22 825 € | 15 468 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 48 201 € | 39 317 € | 52 505 € | 7391 € | 10 137 € | 13 118 € | 12 216 € |
| Lühiajalised kohustised | 73 058 € | 36 816 € | 26 885 € | 66 255 € | 126 582 € | 9913 € | 3812 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −18 318 € | 12 130 € | −7309 € | 51 135 € | 21 124 € | 7529 € | 1075 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 01.07.2025 | 01.07.2024 | 03.07.2023 | 30.06.2022 | 28.07.2021 | 31.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 29,7 % | 58,9 % | 63,7 % | 45,4 % | 19,6 % | 69,7 % | 80,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −3,4 % | 2,0 % | −1,8 % | 5,4 % | 4,2 % | 5,0 % | 1,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.