Turundusinfo

Diabas OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12422108
  • Asutatud2013 (13 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2021768 €

Üldandmed

Ärinimi
Diabas OÜ
Registrikood
12422108
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
14.02.2013
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Astangu tn 52-4

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

30/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu768 €0
Müügitulu muutus2534 € → 768 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
69202Raamatupidamine, maksualane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 6960 €6960 €2020: 2534 €2021: 768 €768 €201920202021
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2021. aastal 768 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2021Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008768 €
2020Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20082534 €
2019Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20086960 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2013: 112014: 12015: 12016: 02017: 02018: 12019: 12020: 12021: 02022: 02023: 02024: 02025: 002013201420152016201720182019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20201
20191
20181
20170
20160
20151
20141
20131

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €768 €2534 €6960 €
Ärikasum enne makse0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €590 €−1112 €−290 €
Aruandeaasta kasum0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €590 €−1112 €−290 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €3538 €6904 €
Varad kokku3578 €3578 €3578 €3578 €3578 €2988 €4100 €
sh käibevarad3578 €3578 €3578 €3578 €3578 €2988 €4100 €
sh raha3578 €3578 €3578 €3578 €3578 €2860 €3520 €
Omakapital3578 €3578 €3578 €3578 €3578 €2988 €4100 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000011
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust76,8 %-43,9 %-4,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang