CleanFix Puhastus OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 27 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood12432495
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 202525
- Müügitulu 2025723 944 €
- KMKR numberEE101653178
Üldandmed
- Ärinimi
- CleanFix Puhastus OÜ
- Registrikood
- 12432495
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.03.2013
- KMKR number
- EE101653178
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Laki tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
87/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 25 töötajat viimases aruandes | +20 |
| Müügitulu | 723 944 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 677 998 € → 723 944 € | +2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253424041
- Mobiil +3725518557
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81211 | Hoonete üldpuhastus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Hoonete üldpuhastus teenis ettevõte 2025. aastal 723 944 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 723 944 € |
| 2024 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 670 949 € |
| 2024 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 7049 € |
| 2023 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 600 734 € |
| 2023 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 2426 € |
| 2022 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 489 945 € |
| 2022 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 10 589 € |
| 2022 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 9074 € |
| 2021 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 376 121 € |
| 2021 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 46 900 € |
| 2021 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 13 602 € |
| 2020 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 353 954 € |
| 2020 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 19 788 € |
| 2019 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 355 928 € |
| 2019 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 21 910 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 25 |
| 2024 | 21 |
| 2023 | 18 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 7 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 730 047 € | 679 178 € | 603 388 € | 510 164 € | 436 623 € | 373 841 € | 378 833 € |
| Ärikasum enne makse | 5252 € | 1745 € | 26 209 € | −3117 € | 31 334 € | 870 € | 25 642 € |
| Aruandeaasta kasum | 5252 € | 1745 € | 17 209 € | −3117 € | 31 334 € | 870 € | 25 642 € |
| Tööjõukulud | 443 459 € | 373 760 € | 295 414 € | 113 453 € | 85 851 € | 58 842 € | 62 317 € |
| Varad kokku | 171 714 € | 165 370 € | 131 383 € | 114 622 € | 94 363 € | 54 093 € | 61 353 € |
| sh käibevarad | 99 794 € | 91 895 € | 93 153 € | 102 398 € | 83 261 € | 39 463 € | 42 143 € |
| sh raha | 20 949 € | 20 154 € | 32 682 € | 32 938 € | 14 589 € | 6163 € | 8537 € |
| Omakapital | 49 273 € | 44 021 € | 42 276 € | 61 067 € | 64 184 € | 32 850 € | 31 980 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 90 214 € | 79 682 € | 65 387 € | 53 555 € | 28 581 € | 17 788 € | 23 315 € |
| Pikaajalised kohustised | 32 227 € | 41 667 € | 23 720 € | 0,00 € | 1598 € | 3455 € | 6058 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 25 | 21 | 18 | 5 | 4 | 4 | 6 |
| Omakapitali osakaal varadest | 28,7 % | 26,6 % | 32,2 % | 53,3 % | 68,0 % | 60,7 % | 52,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,7 % | 0,3 % | 2,9 % | -0,6 % | 7,2 % | 0,2 % | 6,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.