Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12432822

EL MANTE OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12432822
  • Asutatud2013 (13 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20252196 €
  • KMKR numberEE101623904

Usaldusväärsuse indeks

36/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 05.03.2013Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 05.03.2013 2013, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
EL MANTE OÜ
Registrikood
12432822
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
05.03.2013
KMKR number
EE101623904
Aadress
Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Treimani küla, Oktaavia-4

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu2196 €0
Müügitulu muutus3216 € → 2196 €-9,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
56301Jookide serveeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €11 tuh €22 tuh €33 tuh €44 tuh €201943 751 €202020212022202320242196 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Jookide serveerimine teenis ettevõte 2025. aastal 2196 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Jookide serveerimine EMTAK 20252196 €
2024Jookide serveerimine EMTAK 20253216 €
2023Muud eriehitustööd EMTAK 20082500 €
2023Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20082333 €
2022Muud eriehitustööd EMTAK 20084800 €
2022Mujal liigitamata kindlustuse ja pensionifondide abitegevusalad EMTAK 20081003 €
2022Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008208 €
2021Mujal liigitamata kindlustuse ja pensionifondide abitegevusalad EMTAK 20087664 €
2021Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20081066 €
2021Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008150 €
2020Mujal liigitamata kindlustuse ja pensionifondide abitegevusalad EMTAK 200841 890 €
2020Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20081367 €
2020Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008494 €
2019Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20084868 €
2019Mujal liigitamata kindlustuse ja pensionifondide abitegevusalad EMTAK 20082382 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111120132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20211
20201
20191
20180
20170
20160
20150
20140
20131

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu2196 €3216 €4833 €6011 €8880 €43 751 €7250 €
Ärikasum enne makse55,00 €−27 590 €−4886 €−5303 €−1480 €14 364 €409 €
Aruandeaasta kasum55,00 €−27 590 €−4886 €−5303 €−1480 €14 364 €409 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €3612 €9841 €868 €
Varad kokku4164 €3718 €30 209 €29 797 €31 310 €32 122 €13 058 €
sh käibevarad2026 €1580 €3397 €2594 €4916 €7061 €9356 €
sh raha458 €5,00 €2864 €4841 €9085 €
Omakapital2683 €2628 €13 218 €18 104 €23 407 €24 887 €10 523 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1481 €1090 €16 991 €11 693 €7903 €7235 €2535 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000111
Omakapitali osakaal varadest64,4 %70,7 %43,8 %60,8 %74,8 %77,5 %80,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust2,5 %−857,9 %−101,1 %−88,2 %−16,7 %32,8 %5,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang