Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12433603

OSAÜHING Tavo Mahlad

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12433603
  • Asutatud2013 (13 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202536 723 €

Usaldusväärsuse indeks

65/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 06.03.2013Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 06.03.2013 2013, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OSAÜHING Tavo Mahlad
Registrikood
12433603
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
06.03.2013
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Viimsi vald, Tammneeme küla, Tädu tee 4

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu36 723 €+10
Müügitulu muutus27 337 € → 36 723 €+10,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
47211Puu- ja köögivilja jaemüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €9780 €20 tuh €29 tuh €39 tuh €201920202021202239 118 €2023202436 723 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Puu- ja köögivilja jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 36 723 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Puu- ja köögivilja jaemüük EMTAK 202536 723 €
2024Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 202527 337 €
2023Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 200839 118 €
2022Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 200835 168 €
2021Muude jookide hulgimüük EMTAK 20087603 €
2020Muude jookide hulgimüük EMTAK 20083443 €
2019Muude jookide hulgimüük EMTAK 20081359 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111201320142015201620172018201920202021120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20231
20221
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu36 723 €27 337 €39 118 €36 146 €7603 €3443 €1359 €
Ärikasum enne makse1926 €2247 €−3025 €13 363 €381 €3424 €−603 €
Aruandeaasta kasum1926 €2247 €−3025 €13 363 €381 €3424 €−603 €
Tööjõukulud1442 €2390 €7532 €3056 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku22 489 €20 563 €18 316 €21 341 €7978 €7597 €4173 €
sh käibevarad22 489 €20 563 €18 316 €21 341 €7978 €7597 €4173 €
sh raha15 154 €20 558 €
Omakapital22 489 €20 563 €18 316 €21 341 €7978 €7597 €4173 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0011000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust5,2 %8,2 %−7,7 %37,0 %5,0 %99,4 %−44,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang