Registrikaart · Äriregistri kanne 12439221
OÜ Setukad
- Registrikood12439221
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 20251 064 454 €
- KMKR numberEE101761688
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Setukad
- Registrikood
- 12439221
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.03.2013
- KMKR number
- EE101761688
- Aadress
- Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Vaimastvere küla, Lehtmetsa
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 74 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 1 064 454 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 953 749 € → 1 064 454 € | +3,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256908991
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 1 064 454 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 1 064 454 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 953 749 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 723 197 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 747 097 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 572 239 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 413 412 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 320 505 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 064 454 € | 953 749 € | 723 197 € | 747 097 € | 572 239 € | 413 412 € | 320 505 € |
| Ärikasum enne makse | 105 018 € | 72 545 € | −21 955 € | 19 582 € | 12 152 € | 29 679 € | −31 158 € |
| Aruandeaasta kasum | 105 018 € | 72 545 € | −21 955 € | 19 582 € | 12 152 € | 29 679 € | −31 158 € |
| Tööjõukulud | 92 645 € | 82 882 € | 59 423 € | 52 690 € | 44 803 € | 33 163 € | 24 655 € |
| Varad kokku | 1 031 704 € | 856 844 € | 670 147 € | 475 734 € | 304 615 € | 396 600 € | 347 991 € |
| sh käibevarad | 143 808 € | 146 331 € | 30 997 € | 94 078 € | 88 665 € | 81 013 € | 13 754 € |
| sh raha | 33 197 € | 52 721 € | 6109 € | 20 362 € | 14 703 € | 12 059 € | 1757 € |
| Omakapital | 324 992 € | 169 919 € | 97 374 € | 119 329 € | 96 247 € | 84 095 € | 54 415 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 38 264 € | 87 182 € | 49 334 € | 70 514 € | 58 302 € | 74 645 € | 22 778 € |
| Pikaajalised kohustised | 668 448 € | 599 743 € | 523 439 € | 285 891 € | 150 066 € | 237 860 € | 270 798 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 31,5 % | 19,8 % | 14,5 % | 25,1 % | 31,6 % | 21,2 % | 15,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,9 % | 7,6 % | -3,0 % | 2,6 % | 2,1 % | 7,2 % | -9,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.