Registrikaart · Äriregistri kanne 12442051
Bulteno OÜ
- Registrikood12442051
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025507 672 €
- KMKR numberEE101621650
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Bulteno OÜ
- Registrikood
- 12442051
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.03.2013
- KMKR number
- EE101621650
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Järva maakond, Türi vald, Kädva küla, Loovälja
- Aadress kehtib alates
- 25.05.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kalev Vist | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kalev Vist | Juhatuse liige | 20.03.2013 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kalev Vist | otsene osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 507 672 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 431 834 € → 507 672 € | +5,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256244671
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 5210 | Laondus | Põhitegevusala |
| 43331 | Põranda- ja seinakatete paigaldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Laondus teenis ettevõte 2025. aastal 345 672 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Laondus EMTAK 2025 | 345 672 € |
| 2025 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2025 | 162 000 € |
| 2024 | Laondus EMTAK 2025 | 323 834 € |
| 2024 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2025 | 108 000 € |
| 2023 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 373 692 € |
| 2023 | Laondus EMTAK 2008 | 328 747 € |
| 2022 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 268 845 € |
| 2022 | Laondus EMTAK 2008 | 215 474 € |
| 2021 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 185 598 € |
| 2020 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 132 292 € |
| 2019 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 111 096 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 522 072 € | 468 097 € | 733 243 € | 518 520 € | 185 598 € | 132 292 € | 111 096 € |
| Ärikasum | 82 331 € | 39 798 € | 215 725 € | 136 138 € | 90 231 € | 38 162 € | 48 930 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 90 327 € | 6845 € | 107 271 € | 404 424 € | 357 473 € | 211 280 € | 145 701 € |
| Aruandeaasta kasum | 90 327 € | −15 295 € | 103 396 € | 404 424 € | 357 473 € | 211 280 € | 145 701 € |
| Tööjõukulud | 193 850 € | 191 296 € | 200 792 € | 137 477 € | 52 028 € | 32 616 € | 32 085 € |
| Põhivarade kulum | 6792 € | 6792 € | 6792 € | 1132 € | — | — | — |
| Varad kokku | 1 416 423 € | 1 437 541 € | 1 545 336 € | 1 479 442 € | 1 076 162 € | 674 238 € | 494 985 € |
| sh käibevarad | 505 788 € | 485 906 € | 559 365 € | 395 237 € | 293 257 € | 9073 € | 2947 € |
| sh põhivarad | 910 635 € | 951 635 € | 985 971 € | 1 084 205 € | 782 905 € | 665 165 € | 492 038 € |
| sh raha | 26 399 € | 11 220 € | 64 000 € | 1290 € | 75 711 € | 551 € | 2947 € |
| Omakapital | 1 358 698 € | 1 376 381 € | 1 479 539 € | 1 376 143 € | 971 719 € | 614 246 € | 402 966 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 265 621 € | 1 388 926 € | 1 373 393 € | 968 969 € | 611 496 € | 400 216 € | 254 515 € |
| Lühiajalised kohustised | 52 226 € | 49 361 € | 65 797 € | 103 299 € | 104 443 € | 59 992 € | 92 019 € |
| Pikaajalised kohustised | 5499 € | 11 799 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 5 | 4 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 89 123 € | 46 590 € | 222 517 € | 137 270 € | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 22.06.2026 | 10.06.2025 | 19.06.2024 | 20.06.2023 | 20.06.2022 | 29.06.2021 | 22.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,9 % | 95,7 % | 95,7 % | 93,0 % | 90,3 % | 91,1 % | 81,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 17,3 % | −3,3 % | 14,1 % | 78,0 % | 192,6 % | 159,7 % | 131,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.