Registrikaart · Äriregistri kanne 12442252
Tekom OÜ
- Registrikood12442252
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20257
- Müügitulu 2025406 039 €
- KMKR numberEE101621867
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tekom OÜ
- Registrikood
- 12442252
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.03.2013
- KMKR number
- EE101621867
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Vasara tn 25c
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 81 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 406 039 € | +19,7 | |
| Müügitulu muutus | 310 629 € → 406 039 € | +9,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255544421
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81211 | Hoonete üldpuhastus | Põhitegevusala |
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Hoonete üldpuhastus teenis ettevõte 2025. aastal 384 906 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 384 906 € |
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 21 133 € |
| 2024 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 290 789 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 19 840 € |
| 2023 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 327 526 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 34 052 € |
| 2022 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 297 376 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 118 984 € |
| 2021 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 158 216 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 138 338 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 202 107 € |
| 2020 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 70 951 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 454 844 € |
| 2019 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus EMTAK 2008 | 8382 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 7 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 406 039 € | 310 629 € | 361 578 € | 416 360 € | 296 554 € | 273 058 € | 463 226 € |
| Ärikasum enne makse | 30 759 € | 68 153 € | 52 496 € | 85 562 € | 21 256 € | 5860 € | −177 612 € |
| Aruandeaasta kasum | 30 759 € | 68 153 € | 52 496 € | 85 562 € | 21 256 € | 5860 € | −182 987 € |
| Tööjõukulud | 119 971 € | 91 350 € | 74 461 € | 74 667 € | 32 414 € | 46 197 € | 132 059 € |
| Varad kokku | 409 759 € | 374 354 € | 283 583 € | 218 636 € | 171 492 € | 203 234 € | 161 801 € |
| sh käibevarad | 294 422 € | 249 075 € | 184 247 € | 115 693 € | 95 532 € | 83 341 € | 39 644 € |
| sh raha | 216 710 € | 189 215 € | 129 325 € | 36 488 € | 15 648 € | 2102 € | 9113 € |
| Omakapital | 351 573 € | 320 815 € | 252 662 € | 200 165 € | 114 604 € | 93 348 € | 87 488 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 41 895 € | 32 628 € | 30 921 € | 18 471 € | 49 910 € | 92 760 € | 60 829 € |
| Pikaajalised kohustised | 16 291 € | 20 911 € | 0,00 € | 0,00 € | 6978 € | 17 126 € | 13 484 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 5 | 5 | 5 | 3 | 4 | 8 |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,8 % | 85,7 % | 89,1 % | 91,6 % | 66,8 % | 45,9 % | 54,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,6 % | 21,9 % | 14,5 % | 20,6 % | 7,2 % | 2,1 % | -39,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.