Registrikaart · Äriregistri kanne 12447574
CRAYFISH OÜ
- Registrikood12447574
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 20251 879 283 €
- KMKR numberEE102000487
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- CRAYFISH OÜ
- Registrikood
- 12447574
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.04.2013
- KMKR number
- EE102000487
- Aadress
- Harju maakond, Jõelähtme vald, Loo alevik, Niidu tee 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 1 879 283 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 3 807 868 € → 1 879 283 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46131 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
| 25991 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 1 289 463 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 1 289 463 € |
| 2025 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2025 | 589 820 € |
| 2024 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 3 439 105 € |
| 2024 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2025 | 368 763 € |
| 2023 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 1 425 051 € |
| 2022 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 1 166 174 € |
| 2021 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 277 371 € |
| 2020 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 151 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 28 |
| 2021 | 25 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 879 283 € | 3 807 868 € | 1 425 051 € | 1 166 174 € | 277 371 € | 0,00 € | 151 € |
| Ärikasum enne makse | 90 969 € | 216 805 € | −44 243 € | 116 614 € | 89 685 € | −224 € | −193 € |
| Aruandeaasta kasum | 78 432 € | 206 155 € | −44 243 € | 116 614 € | 89 685 € | −224 € | −193 € |
| Tööjõukulud | 100 492 € | 97 303 € | 265 864 € | 562 488 € | 96 783 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 428 088 € | 558 696 € | 361 468 € | 384 337 € | 249 169 € | 14 944 € | 15 168 € |
| sh käibevarad | 334 934 € | 453 532 € | 244 306 € | 145 902 € | 181 761 € | 14 944 € | 15 168 € |
| sh raha | 10 032 € | 35 710 € | 10 242 € | 30 109 € | 48 581 € | — | — |
| Omakapital | 368 515 € | 334 533 € | 173 478 € | 231 418 € | 106 599 € | 14 414 € | 14 638 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 5000 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 26 940 € | 162 500 € | 121 966 € | 93 743 € | 142 570 € | 530 € | 530 € |
| Pikaajalised kohustised | 32 633 € | 61 663 € | 66 024 € | 59 176 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 6 | 8 | 28 | 25 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,1 % | 59,9 % | 48,0 % | 60,2 % | 42,8 % | 96,5 % | 96,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,2 % | 5,4 % | -3,1 % | 10,0 % | 32,3 % | — | -127,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.