FPS OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 439 € seisuga 05.09.2026.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood12447829
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202421 151 €
Üldandmed
- Ärinimi
- FPS OÜ
- Registrikood
- 12447829
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.04.2013
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, J. Koorti tn 10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
44/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 21 151 € | +7,8 |
| Müügitulu muutus | 13 881 € → 21 151 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 439 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256825416
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74201 | Fotograafia | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Fotograafia teenis ettevõte 2024. aastal 21 151 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Fotograafia EMTAK 2025 | 21 151 € |
| 2023 | Fotograafia EMTAK 2008 | 13 881 € |
| 2022 | Fotograafia EMTAK 2008 | 28 540 € |
| 2021 | Fotograafia EMTAK 2008 | 23 982 € |
| 2020 | Fotograafia EMTAK 2008 | 18 543 € |
| 2019 | Fotograafia EMTAK 2008 | 20 283 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 21 151 € | 13 881 € | 28 540 € | 23 982 € | 18 543 € | 20 283 € |
| Ärikasum enne makse | 836 € | 128 € | 922 € | −3574 € | 157 € | 3370 € |
| Aruandeaasta kasum | 836 € | 128 € | 922 € | −3574 € | 157 € | 3370 € |
| Tööjõukulud | 4389 € | 0,00 € | 12 712 € | 3061 € | 9264 € | 6701 € |
| Varad kokku | 6896 € | 4641 € | 4588 € | 5641 € | 9048 € | 7607 € |
| sh käibevarad | 6896 € | 4641 € | 4588 € | 4992 € | 7751 € | 5661 € |
| sh raha | 5316 € | 3345 € | 3179 € | 4992 € | 4681 € | 2391 € |
| Omakapital | 5477 € | 4641 € | 4513 € | 3591 € | 7165 € | 7008 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1419 € | 0,00 € | 75,00 € | 2050 € | 1883 € | 599 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,4 % | 100,0 % | 98,4 % | 63,7 % | 79,2 % | 92,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,0 % | 0,9 % | 3,2 % | -14,9 % | 0,8 % | 16,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 439 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.