Registrikaart · Äriregistri kanne 12449886
SRG EHITUS OÜ
- Registrikood12449886
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025209 575 €
- KMKR numberEE101628624
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- SRG EHITUS OÜ
- Registrikood
- 12449886
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.04.2013
- KMKR number
- EE101628624
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Virbi tn 2-105
- Aadress kehtib alates
- 05.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Sergei Pokatilov | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Juri Pokatilov | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Juri Pokatilov | Juhatuse liige | 05.04.2013 |
| Sergei Pokatilov | Juhatuse liige | 05.04.2013 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Juri Pokatilov | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 07.06.2020 |
| Sergei Pokatilov | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 07.06.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 209 575 € | +17 | |
| Müügitulu muutus | 291 709 € → 209 575 € | -8,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725039951
- Mobiil+3725166108
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43999 | Muud eriehitustööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud eriehitustööd teenis ettevõte 2025. aastal 209 575 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 209 575 € |
| 2024 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 291 709 € |
| 2023 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 220 123 € |
| 2022 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 345 049 € |
| 2021 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 223 493 € |
| 2020 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 314 748 € |
| 2019 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 237 098 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 13.05.2013 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 209 575 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 209 575 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 209 575 € | 291 709 € | 220 123 € | 345 049 € | 223 493 € | 314 748 € | 237 098 € |
| Ärikasum | −41 168 € | 44 674 € | 19 038 € | 119 401 € | 35 967 € | 83 873 € | 6241 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −41 946 € | 43 141 € | 16 969 € | 119 407 € | 35 972 € | 83 877 € | 6246 € |
| Aruandeaasta kasum | −41 946 € | 43 141 € | 16 969 € | 119 407 € | 35 972 € | 83 877 € | 6246 € |
| Tööjõukulud | 55 482 € | 49 559 € | 47 162 € | 44 954 € | 41 425 € | 43 296 € | 56 396 € |
| Põhivarade kulum | 14 537 € | 17 385 € | 14 989 € | 1460 € | 2380 € | 3095 € | 2365 € |
| Varad kokku | 99 009 € | 143 686 € | 151 136 € | 151 098 € | 88 372 € | 102 439 € | 74 414 € |
| sh käibevarad | 82 380 € | 78 521 € | 84 686 € | 140 908 € | 84 722 € | 96 409 € | 63 104 € |
| sh põhivarad | 16 629 € | 65 165 € | 66 450 € | 10 190 € | 3650 € | 6030 € | 11 310 € |
| sh raha | 66 313 € | 56 469 € | 57 540 € | 64 103 € | 41 794 € | 82 737 € | 25 463 € |
| Omakapital | 78 075 € | 120 021 € | 93 009 € | 127 040 € | 52 632 € | 91 596 € | 32 711 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 117 209 € | 74 068 € | 73 228 € | 4821 € | 13 848 € | 4907 € | 23 653 € |
| Lühiajalised kohustised | 20 934 € | 11 820 € | 26 917 € | 24 058 € | 35 740 € | 10 843 € | 41 703 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 11 845 € | 31 210 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | −26 631 € | 62 059 € | 34 027 € | 120 861 € | 38 347 € | 86 968 € | 8606 € |
| Aruanne esitatud | 19.06.2026 | 29.06.2025 | 27.06.2024 | 01.07.2023 | 28.06.2022 | 07.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,9 % | 83,5 % | 61,5 % | 84,1 % | 59,6 % | 89,4 % | 44,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −20,0 % | 14,8 % | 7,7 % | 34,6 % | 16,1 % | 26,6 % | 2,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.