Registrikaart · Äriregistri kanne 12452374
Guron Trip OÜ
- Registrikood12452374
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025238 030 €
- KMKR numberEE101628967
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Guron Trip OÜ
- Registrikood
- 12452374
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.04.2013
- KMKR number
- EE101628967
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Narva linn, A. Puškini tn 5-74
- Aadress kehtib alates
- 05.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kirill Ryakhovskiy | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 30.10.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kirill Ryakhovskiy | Juhatuse liige | 07.10.2013 |
| Andrei Tšuhljajev | Menetlusdokumentide kättesaamiseks pädev isik | 05.12.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kirill Ryakhovskiy | otsene osalus | 31.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 238 030 € | +17,5 | |
| Müügitulu muutus | 178 832 € → 238 030 € | +9,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37233568126
- Telefon+37259199930
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47711 | Rõivaste jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Rõivaste jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 238 030 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Rõivaste jaemüük EMTAK 2025 | 238 030 € |
| 2024 | Rõivaste jaemüük EMTAK 2025 | 178 832 € |
| 2023 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 188 079 € |
| 2022 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 13 372 € |
| 2021 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 53 840 € |
| 2020 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 19 860 € |
| 2019 | Külaliskorterid EMTAK 2008 | 5204 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 236 128 € ehk 99 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Hiina | 236 128 € |
| Eesti | 1902 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 238 030 € | 178 832 € | 188 079 € | 13 372 € | 53 840 € | 19 860 € | 5204 € |
| Ärikasum | 66 608 € | 30 133 € | 1273 € | 38,00 € | −577 € | 1661 € | 2250 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 66 587 € | 30 031 € | 1273 € | 38,00 € | −577 € | 1661 € | 2250 € |
| Aruandeaasta kasum | 66 587 € | 30 031 € | 1273 € | 38,00 € | −577 € | 1661 € | 2250 € |
| Tööjõukulud | 11 204 € | 5197 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — | — |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 735 € | 1261 € |
| Varad kokku | 343 683 € | 248 504 € | 153 856 € | 133 907 € | 34 195 € | 33 132 € | 42 010 € |
| sh käibevarad | 343 683 € | 248 504 € | 153 856 € | 133 907 € | 34 195 € | 33 132 € | 6504 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 35 506 € |
| sh raha | 14 287 € | 3684 € | 5885 € | 2105 € | 29 554 € | 23 355 € | 6049 € |
| Omakapital | 129 836 € | 63 249 € | 33 218 € | 31 945 € | 31 907 € | 32 484 € | 30 823 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 60 749 € | 30 718 € | 29 445 € | 29 407 € | 29 984 € | 28 323 € | 26 073 € |
| Lühiajalised kohustised | 213 847 € | 185 255 € | 120 638 € | 101 962 € | 2288 € | 648 € | 194 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 10 993 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 66 608 € | 30 133 € | 1273 € | 38,00 € | −577 € | 2396 € | 3511 € |
| Aruanne esitatud | 28.05.2026 | 16.07.2025 | 29.05.2024 | 30.06.2023 | 20.06.2022 | 20.07.2021 | 01.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 37,8 % | 25,5 % | 21,6 % | 23,9 % | 93,3 % | 98,0 % | 73,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 28,0 % | 16,8 % | 0,7 % | 0,3 % | −1,1 % | 8,4 % | 43,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.