Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12453876

Aasta ait OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12453876
  • Asutatud2013 (13 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 20243138 €

Usaldusväärsuse indeks

30/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 15.04.2013Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 15.04.2013 2013, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Aasta ait OÜ
Registrikood
12453876
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
15.04.2013
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Rapla maakond, Rapla vald, Vahastu küla, Nõlva
Aadress kehtib alates
06.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Heimar Steinpilm100 % · 2500 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Heimar SteinpilmJuhatuse liige15.04.2013

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Heimar Steinpilmotsene osalus23.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu3138 €+0,2
Müügitulu muutus6873 € → 3138 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
01481MesindusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €1973 €3946 €5918 €7891 €20197891 €20202021202220233138 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mesindus teenis ettevõte 2024. aastal 3138 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Mesindus EMTAK 20253138 €
2023Mesindus EMTAK 20086873 €
2022Mesindus EMTAK 20083169 €
2021Mesindus EMTAK 20085207 €
2020Mesindus EMTAK 20087891 €
2019Mesindus EMTAK 20083762 €
2019Haridust abistavad tegevused EMTAK 2008300 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011102013201420152016201720182019202020212022202302024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu3138 €6873 €3169 €5207 €7891 €4062 €
Ärikasum−2957 €−256 €−2348 €−4732 €493 €−286 €
Kasum enne tulumaksustamist−2699 €376 €−1570 €−3853 €1467 €318 €
Aruandeaasta kasum−2699 €376 €−1570 €−3853 €1467 €318 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum0,00 €0,00 €562 €631 €3086 €3228 €
Varad kokku25 509 €28 208 €27 832 €29 402 €31 040 €29 732 €
sh käibevarad21 696 €24 395 €24 019 €25 026 €26 113 €21 719 €
sh põhivarad3813 €3813 €3813 €4376 €4927 €8013 €
sh raha21 696 €
Omakapital25 509 €28 208 €27 832 €29 402 €31 040 €29 732 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum25 708 €23 275 €24 845 €28 698 €27 231 €26 913 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000000
Ärikasum enne kulumit−2957 €−256 €−1786 €−4101 €3579 €2942 €
Aruanne esitatud21.07.202526.07.202402.11.202322.10.202312.10.202316.01.2021
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−86,0 %5,5 %−49,5 %−74,0 %18,6 %7,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang