Devoa OÜ
- Registrikood12455846
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20258120 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Devoa OÜ
- Registrikood
- 12455846
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.04.2013
- KMKR number
- —
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Haapsalu mnt 16
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
35/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 8120 € | +4 |
| Müügitulu muutus | 15 453 € → 8120 € | -14,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253613971
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49321 | Sõitjate juhuvedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Taksovedu teenis ettevõte 2025. aastal 8120 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Taksovedu EMTAK 2025 | 8120 € |
| 2024 | Taksovedu EMTAK 2025 | 15 453 € |
| 2023 | Taksovedu EMTAK 2008 | 26 148 € |
| 2022 | Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk EMTAK 2008 | 4563 € |
| 2021 | Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk EMTAK 2008 | 5354 € |
| 2020 | Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk EMTAK 2008 | 1672 € |
| 2019 | Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk EMTAK 2008 | 3774 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8120 € | 15 453 € | 26 148 € | 4563 € | 5354 € | 1672 € | 3774 € |
| Ärikasum enne makse | 531 € | 1149 € | 376 € | −120 € | 138 € | −165 € | 109 € |
| Aruandeaasta kasum | 531 € | 1149 € | 376 € | −120 € | 138 € | −165 € | 109 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 530 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 12 015 € | 13 981 € | 20 704 € | 23 532 € | 23 655 € | 24 372 € | 24 155 € |
| sh käibevarad | 268 € | 649 € | 1172 € | 622 € | 805 € | 522 € | 1305 € |
| sh raha | 265 € | 106 € | 39,00 € | 3,00 € | 4,00 € | 3,00 € | 1039 € |
| Omakapital | 5201 € | 4669 € | 3520 € | 3144 € | 3264 € | 3126 € | 3291 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1204 € | 1512 € | 3824 € | 4554 € | 4941 € | 5796 € | 5414 € |
| Pikaajalised kohustised | 5610 € | 7800 € | 13 360 € | 15 834 € | 15 450 € | 15 450 € | 15 450 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,3 % | 33,4 % | 17,0 % | 13,4 % | 13,8 % | 12,8 % | 13,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,5 % | 7,4 % | 1,4 % | -2,6 % | 2,6 % | -9,9 % | 2,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.