Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12458325

HDR Taevas OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12458325
  • Asutatud2013 (13 a)
  • Töötajaid 20230
  • Müügitulu 20233 603 255 €

Usaldusväärsuse indeks

80/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 19.04.2013Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 19.04.2013 2013, Viimane aruanne 2023, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
HDR Taevas OÜ
Registrikood
12458325
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
19.04.2013
KMKR number
Aadress

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu3 603 255 €+20
Müügitulu muutus532 450 € → 3 603 255 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
45111Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €901 tuh €1,8 mln €2,7 mln €3,6 mln €2019: 240 296 €20192020: 945 688 €20202021: 625 200 €20212022: 532 450 €20222023: 3 603 255 €3 603 255 €2023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük teenis ettevõte 2023. aastal 3 603 255 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 20083 603 255 €
2022Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008532 450 €
2021Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008625 200 €
2020Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008945 688 €
2019Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008240 296 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112013: 0020132014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 002023
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20232022202120202019
Müügitulu3 603 255 €532 450 €625 200 €945 688 €240 296 €
Ärikasum enne makse70 708 €63 219 €88 090 €206 228 €220 568 €
Aruandeaasta kasum70 708 €63 219 €88 090 €206 228 €220 568 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku693 027 €600 066 €553 021 €428 065 €220 568 €
sh käibevarad693 027 €600 066 €553 021 €428 065 €220 568 €
sh raha222 100 €153 254 €160 785 €305 232 €
Omakapital647 328 €576 620 €513 401 €425 311 €219 083 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised45 699 €23 446 €39 620 €2754 €1485 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)00000
Omakapitali osakaal varadest93,4 %96,1 %92,8 %99,4 %99,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust2,0 %11,9 %14,1 %21,8 %91,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang