Registrikaart · Äriregistri kanne 12459583
Marketex Marine OÜ
- Registrikood12459583
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 2025108
- Müügitulu 202515 868 605 €
- KMKR numberEE100058428
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Marketex Marine OÜ
- Registrikood
- 12459583
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.04.2013
- KMKR number
- EE100058428
- Osa- või aktsiakapital
- 3000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 103/7
- Aadress kehtib alates
- 20.11.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| BLRT Grupp AS | 100 % · 3000 € | Ainuomand | 23.01.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Dmitri Gornostajev | Juhatuse liige | 13.01.2015 |
| Mark Berman | Juhatuse liige | 14.01.2015 |
| Krista Sokolova | Juhatuse liige | 14.01.2015 |
| Fjodor Kvitš | Juhatuse liige | 30.07.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Fjodor Berman | kaudne osalus | 29.10.2018 |
| Igor Berman | kaudne osalus | 22.01.2024 |
| Mark Berman | kaudne osalus | 22.01.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 92 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 108 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 15 868 605 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 13 042 461 € → 15 868 605 € | +6,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726102075
- Telefon+3726102535
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 30112 | Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus | Põhitegevusala |
| 2511 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | |
| 42991 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 12 874 949 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus EMTAK 2025 | 12 874 949 € |
| 2025 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 2 693 567 € |
| 2025 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2025 | 300 089 € |
| 2024 | Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus EMTAK 2025 | 12 230 450 € |
| 2024 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2025 | 569 591 € |
| 2024 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 194 726 € |
| 2024 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2025 | 31 494 € |
| 2024 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2025 | 16 200 € |
| 2023 | Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus EMTAK 2008 | 15 946 100 € |
| 2023 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 539 499 € |
| 2023 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 439 688 € |
| 2023 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 184 179 € |
| 2023 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 38 410 € |
| 2022 | Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus EMTAK 2008 | 17 791 739 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 225 992 € |
| 2022 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 137 815 € |
| 2022 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 20 527 € |
| 2021 | Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus EMTAK 2008 | 14 919 955 € |
| 2021 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 248 360 € |
| 2021 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 55 019 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 45 972 € |
| 2021 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 28 482 € |
| 2020 | Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus EMTAK 2008 | 16 190 596 € |
| 2020 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 599 713 € |
| 2020 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 44 596 € |
| 2020 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 21 430 € |
| 2019 | Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus EMTAK 2008 | 18 349 254 € |
| 2019 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 126 800 € |
| 2019 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 28 434 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 12 668 910 € ehk 80 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Saksamaa | 4 396 598 € |
| Soome | 4 075 959 € |
| Norra | 4 015 206 € |
| Eesti | 3 199 695 € |
| Leedu | 181 147 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 108 |
| 2024 | 103 |
| 2023 | 107 |
| 2022 | 84 |
| 2021 | 83 |
| 2020 | 84 |
| 2019 | 81 |
| 2018 | 77 |
| 2017 | 67 |
| 2016 | 63 |
| 2015 | 67 |
| 2014 | 61 |
| 2013 | 33 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 868 605 € | 13 042 461 € | 17 147 876 € | 18 176 073 € | 15 297 788 € | 16 856 335 € | 18 504 488 € |
| Ärikasum | 48 358 € | −577 898 € | 99 778 € | −2 119 299 € | −1 900 558 € | −424 129 € | −1 285 883 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 17 596 € | −738 970 € | −545 675 € | −2 472 790 € | −2 064 483 € | −535 891 € | −1 385 509 € |
| Aruandeaasta kasum | 17 596 € | −738 970 € | −545 675 € | −2 472 790 € | −2 064 483 € | −535 891 € | −1 385 509 € |
| Tööjõukulud | 4 246 490 € | 3 537 274 € | 3 482 555 € | 2 516 404 € | 2 303 924 € | 2 265 430 € | 2 268 140 € |
| Põhivarade kulum | 34 811 € | 40 260 € | 95 589 € | 103 822 € | 102 030 € | 110 457 € | 102 423 € |
| Varad kokku | 3 364 737 € | 2 473 692 € | 2 127 102 € | 6 586 884 € | 3 923 862 € | 4 683 665 € | 2 754 482 € |
| sh käibevarad | 3 247 459 € | 2 364 818 € | 2 022 281 € | 6 397 294 € | 3 679 734 € | 4 369 439 € | 2 347 579 € |
| sh põhivarad | 117 278 € | 108 874 € | 104 821 € | 189 590 € | 244 128 € | 314 226 € | 406 903 € |
| sh raha | 2,00 € | 22,00 € | 20 022 € | 4,00 € | 1 000 002 € | — | — |
| Omakapital | 156 311 € | 138 715 € | −8 325 211 € | −7 779 536 € | −5 307 190 € | −3 242 707 € | −2 706 816 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −9 067 181 € | −8 328 211 € | −7 782 536 € | −5 309 746 € | −3 245 263 € | −2 709 372 € | −1 323 863 € |
| Lühiajalised kohustised | 3 205 781 € | 2 327 872 € | 10 440 991 € | 14 344 362 € | 9 215 213 € | 7 901 637 € | 5 427 776 € |
| Pikaajalised kohustised | 2645 € | 7105 € | 11 322 € | 22 058 € | 15 839 € | 24 735 € | 33 522 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 108 | 103 | 107 | 84 | 83 | 84 | 81 |
| Ärikasum enne kulumit | 83 169 € | −537 638 € | 195 367 € | −2 015 477 € | −1 798 528 € | −313 672 € | −1 183 460 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 30.06.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,6 % | 5,6 % | −391,4 % | −118,1 % | −135,3 % | −69,2 % | −98,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,1 % | −5,7 % | −3,2 % | −13,6 % | −13,5 % | −3,2 % | −7,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.