Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12462987

Gremonte OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 8184 €
  • Registrikood12462987
  • Asutatud2013 (13 a)
  • Töötajaid 20232
  • Müügitulu 2023127 658 €
  • KMKR numberEE101791629
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 8184 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

28/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 25.04.2013Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 25.04.2013 2013, Viimane aruanne 2023, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Gremonte OÜ
Registrikood
12462987
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.04.2013
KMKR number
EE101791629
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Kose vald, Kuivajõe küla, Sildemäe
Aadress kehtib alates
06.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Verner Räitna100 % · 2500 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Verner RäitnaJuhatuse liige06.05.2013

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Verner Räitnakõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige11.11.2023

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 28 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu127 658 €+15
Müügitulu muutus185 731 € → 127 658 €-9,4
Maksuvõlgnimekirjas 8184 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43391Muu ehitiste viimistlus ja lõpetaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €46 tuh €93 tuh €139 tuh €186 tuh €201920202021185 731 €2022127 658 €2023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2023. aastal 127 658 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008127 658 €
2022Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008185 731 €
2021Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008138 088 €
2020Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008153 692 €
2019Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008120 428 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012342013201420152016201742018201920202021202222023
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20232
20222
20212
20203
20194
20184
20173
20162
20150
20140
20130

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20232022202120202019
Müügitulu127 658 €185 731 €138 088 €153 692 €120 428 €
Ärikasum−45 388 €40 183 €−99,00 €26 576 €−19 162 €
Kasum enne tulumaksustamist−45 388 €40 099 €−244 €26 496 €−19 384 €
Aruandeaasta kasum−45 839 €39 723 €−244 €26 371 €−20 341 €
Tööjõukulud45 936 €44 180 €33 441 €54 918 €54 499 €
Põhivarade kulum1093 €1949 €1949 €1875 €645 €
Varad kokku30 538 €86 038 €38 239 €41 408 €23 388 €
sh käibevarad20 526 €73 466 €26 859 €33 859 €17 848 €
sh põhivarad10 012 €12 572 €11 380 €7549 €5540 €
sh raha4522 €9353 €16 474 €26 490 €1561 €
Omakapital21 706 €69 545 €32 222 €32 466 €6595 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum65 045 €27 322 €29 966 €3595 €24 436 €
Lühiajalised kohustised8832 €16 493 €6017 €8942 €16 793 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)22234
Ärikasum enne kulumit−44 295 €42 132 €1850 €28 451 €−18 517 €
Aruanne esitatud25.09.202411.10.202303.04.202316.07.202131.10.2020
Omakapitali osakaal varadest71,1 %80,8 %84,3 %78,4 %28,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust−35,9 %21,4 %−0,2 %17,2 %−16,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 8184 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang