Tailin OÜ
- Registrikood12466867
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202520 125 €
- KMKR numberEE101723383
Üldandmed
- Ärinimi
- Tailin OÜ
- Registrikood
- 12466867
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.05.2013
- KMKR number
- EE101723383
- Aadress
- Rapla maakond, Rapla vald, Vana-Kaiu küla, Paju
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
40/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 20 125 € | +7,6 |
| Müügitulu muutus | 36 908 € → 20 125 € | -13,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725188408
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud kaeve- ja mullatööd teenis ettevõte 2025. aastal 16 316 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 16 316 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 3809 € |
| 2024 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 22 615 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 10 303 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 3990 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 10 422 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 2031 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 11 316 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 642 € |
| 2021 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 10 922 € |
| 2021 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 3200 € |
| 2021 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 1438 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 781 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 47,00 € |
| 2020 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 16 064 € |
| 2020 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 9161 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1458 € |
| 2019 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 60 538 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 125 € | 36 908 € | 12 453 € | 11 958 € | 16 388 € | 26 684 € | 60 538 € |
| Ärikasum enne makse | 116 € | 2156 € | 342 € | −1358 € | −5002 € | −5266 € | 14 313 € |
| Aruandeaasta kasum | 116 € | 2156 € | 342 € | −1358 € | −2219 € | −8903 € | 8015 € |
| Tööjõukulud | 13 175 € | 11 697 € | 10 532 € | 10 438 € | 8654 € | 9321 € | 11 174 € |
| Varad kokku | 38 383 € | 48 490 € | 48 096 € | 30 350 € | 40 562 € | 38 097 € | 49 651 € |
| sh käibevarad | 10 891 € | 17 206 € | 12 087 € | 22 457 € | 25 852 € | 15 271 € | 19 247 € |
| sh raha | 9877 € | — | — | — | — | — | 11 860 € |
| Omakapital | 31 228 € | 31 112 € | 28 955 € | 28 614 € | 29 972 € | 32 191 € | 41 094 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 3922 € | 11 865 € | 11 464 € | 1736 € | 9970 € | 3469 € | 4362 € |
| Pikaajalised kohustised | 3233 € | 5513 € | 7677 € | 0,00 € | 620 € | 2437 € | 4195 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,4 % | 64,2 % | 60,2 % | 94,3 % | 73,9 % | 84,5 % | 82,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,6 % | 5,8 % | 2,7 % | -11,4 % | -13,5 % | -33,4 % | 13,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.