Registrikaart · Äriregistri kanne 12469096
Weldtec OÜ
- Registrikood12469096
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025357 135 €
- KMKR numberEE101674238
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 6249 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Weldtec OÜ
- Registrikood
- 12469096
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.05.2013
- KMKR number
- EE101674238
- Aadress
- Võru maakond, Võru linn, Karja tn 6a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 35 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 357 135 € | +19,1 | |
| Müügitulu muutus | 478 930 € → 357 135 € | -7,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 6249 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253738575
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42991 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata rajatiste ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 357 135 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2025 | 357 135 € |
| 2024 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2025 | 478 930 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 616 260 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 468 668 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 172 152 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 134 694 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 121 233 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 357 135 € | 478 930 € | 616 260 € | 468 668 € | 172 152 € | 134 694 € | 121 233 € |
| Ärikasum enne makse | 2159 € | 1392 € | 47 166 € | −15 192 € | 193 € | 307 € | 21,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 2159 € | 1392 € | 47 166 € | −15 192 € | 193 € | 307 € | 21,00 € |
| Tööjõukulud | 55 064 € | 39 938 € | 17 225 € | 14 270 € | 8159 € | 11 868 € | 25 248 € |
| Varad kokku | 168 429 € | 155 945 € | 154 742 € | 108 868 € | 123 315 € | 117 428 € | 124 420 € |
| sh käibevarad | 85 002 € | 121 721 € | 116 876 € | 56 586 € | 71 315 € | 81 898 € | 86 530 € |
| sh raha | 9607 € | 112 368 € | 78 068 € | 11 963 € | 71 315 € | 81 898 € | 64 919 € |
| Omakapital | 151 622 € | 149 463 € | 148 070 € | 100 904 € | 116 096 € | 115 903 € | 115 596 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 11 807 € | 1482 € | 1672 € | 2964 € | 7219 € | 1525 € | 8824 € |
| Pikaajalised kohustised | 5000 € | 5000 € | 5000 € | 5000 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 6 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,0 % | 95,8 % | 95,7 % | 92,7 % | 94,1 % | 98,7 % | 92,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,6 % | 0,3 % | 7,7 % | -3,2 % | 0,1 % | 0,2 % | 0,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 6249 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.