Registrikaart · Äriregistri kanne 12479930
Altacom OÜ
- Registrikood12479930
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 20251 327 677 €
- KMKR numberEE101639778
- Sellel aadressil on registreeritud 79 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Altacom OÜ
- Registrikood
- 12479930
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.05.2013
- KMKR number
- EE101639778
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 16
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 1 327 677 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 079 198 € → 1 327 677 € | +6,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256686788
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46501 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 1 327 677 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2025 | 1 327 677 € |
| 2024 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2025 | 1 079 198 € |
| 2023 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2008 | 849 732 € |
| 2022 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2008 | 1 276 953 € |
| 2021 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2008 | 730 284 € |
| 2020 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2008 | 1 197 201 € |
| 2019 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2008 | 1 001 311 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 327 677 € | 1 079 198 € | 849 732 € | 1 276 953 € | 730 284 € | 1 197 201 € | 1 001 311 € |
| Ärikasum enne makse | −7616 € | 35 635 € | −52 884 € | 49 125 € | 13 287 € | 22 073 € | 72,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −7616 € | 35 635 € | −52 884 € | 49 125 € | 13 287 € | 22 073 € | 72,00 € |
| Tööjõukulud | 234 672 € | 161 359 € | 147 332 € | 152 037 € | 103 274 € | 90 447 € | 66 546 € |
| Varad kokku | 289 730 € | 408 716 € | 202 589 € | 146 309 € | 119 718 € | 189 241 € | 303 156 € |
| sh käibevarad | 288 665 € | 406 886 € | 199 943 € | 145 204 € | 119 378 € | 188 517 € | 302 048 € |
| sh raha | 36 821 € | 14 987 € | 91 110 € | 19 692 € | 46 566 € | 117 195 € | 35 080 € |
| Omakapital | 41 236 € | 51 352 € | 15 717 € | 68 601 € | 19 476 € | 6189 € | −15 884 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 248 494 € | 357 364 € | 186 872 € | 77 708 € | 100 242 € | 183 052 € | 319 040 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 14,2 % | 12,6 % | 7,8 % | 46,9 % | 16,3 % | 3,3 % | -5,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -0,6 % | 3,3 % | -6,2 % | 3,8 % | 1,8 % | 1,8 % | 0,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.