Registrikaart · Äriregistri kanne 12481625
LAAM Kinnisvara OÜ
- Registrikood12481625
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025342 030 €
- KMKR numberEE101640903
- Sellel aadressil on registreeritud 60 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- LAAM Kinnisvara OÜ
- Registrikood
- 12481625
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.05.2013
- KMKR number
- EE101640903
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn 51a
- Aadress kehtib alates
- 03.12.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| A&A Kinnisvara OÜ | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 14.10.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Aivar Villemson | Juhatuse liige | 29.05.2013 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aivar Villemson | kaudne osalus | 29.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 74 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 342 030 € | +19 | |
| Müügitulu muutus | 271 595 € → 342 030 € | +7,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726108777
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68311 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kinnisvarateenuste vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 342 030 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2025 | 342 030 € |
| 2024 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2025 | 271 595 € |
| 2023 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 549 083 € |
| 2022 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 918 559 € |
| 2021 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 1 475 607 € |
| 2020 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 1 346 283 € |
| 2019 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 1 006 800 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 342 030 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 342 030 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 342 030 € | 271 595 € | 549 083 € | 918 559 € | 1 475 607 € | 1 346 283 € | 1 006 800 € |
| Ärikasum | 26 112 € | −33 113 € | −142 892 € | −116 205 € | 206 136 € | 233 449 € | 83 580 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 26 088 € | −33 113 € | −142 396 € | −115 652 € | 211 281 € | 240 559 € | 86 016 € |
| Aruandeaasta kasum | 26 088 € | −33 113 € | −142 396 € | −163 550 € | 194 246 € | 235 559 € | 86 016 € |
| Tööjõukulud | 33 636 € | 40 910 € | 55 532 € | 52 900 € | 57 978 € | 56 318 € | 51 944 € |
| Põhivarade kulum | 333 € | 708 € | 1657 € | 1789 € | 1492 € | 819 € | 471 € |
| Varad kokku | 54 746 € | 26 236 € | 68 488 € | 222 610 € | 609 976 € | 486 214 € | 253 136 € |
| sh käibevarad | 51 541 € | 23 790 € | 65 334 € | 217 799 € | 589 877 € | 480 861 € | 250 205 € |
| sh põhivarad | 3205 € | 2446 € | 3154 € | 4811 € | 20 099 € | 5353 € | 2931 € |
| sh raha | 42 963 € | 16 071 € | 49 012 € | 188 386 € | 560 494 € | 300 159 € | 89 719 € |
| Omakapital | 41 293 € | 15 205 € | 48 318 € | 190 714 € | 556 375 € | 432 596 € | 217 036 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 12 705 € | 45 818 € | 188 214 € | 351 764 € | 359 629 € | 194 537 € | 128 520 € |
| Lühiajalised kohustised | 13 453 € | 11 031 € | 20 170 € | 31 896 € | 53 601 € | 53 618 € | 36 100 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 26 445 € | −32 405 € | −141 235 € | −114 416 € | 207 628 € | 234 268 € | 84 051 € |
| Aruanne esitatud | 02.06.2026 | 04.02.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 08.06.2022 | 07.06.2021 | 30.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,4 % | 58,0 % | 70,5 % | 85,7 % | 91,2 % | 89,0 % | 85,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,6 % | −12,2 % | −25,9 % | −17,8 % | 13,2 % | 17,5 % | 8,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.