Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12483676

TeamNord Partners OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12483676
  • Asutatud2013 (13 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202316 219 €
  • KMKR numberEE101826853

Usaldusväärsuse indeks

67/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 31.05.2013Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 31.05.2013 2013, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
TeamNord Partners OÜ
Registrikood
12483676
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
31.05.2013
KMKR number
EE101826853
Aadress
Tartu maakond, Tartu vald, Tabivere alevik, Tuuliku tn 7-6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu16 219 €+6,8
Müügitulu muutus4110 € → 16 219 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41201Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €104 tuh €208 tuh €312 tuh €416 tuh €415 807 €201920202021202216 219 €2023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2023. aastal 16 219 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200816 219 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20084110 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200844 626 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008266 539 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008415 807 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
02457201320142015201620172018720192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20211
20206
20197
20185
20171
20165
20153
20140
20130

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €0,00 €16 219 €4110 €44 626 €266 539 €415 807 €
Ärikasum enne makse−32,00 €−3123 €−2148 €5043 €−3392 €−86 995 €41 312 €
Aruandeaasta kasum−32,00 €−3123 €−2148 €5043 €−3392 €−86 995 €41 312 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €2944 €83 627 €77 232 €
Varad kokku2510 €2542 €5666 €7936 €12 189 €23 351 €132 491 €
sh käibevarad2510 €2542 €5666 €7936 €7189 €5479 €112 959 €
sh raha2500 €2532 €1272 €5098 €37 019 €
Omakapital2510 €2542 €5665 €7813 €2770 €6162 €93 157 €
sh osa- või aktsiakapital2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €1,00 €123 €9419 €8228 €27 767 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €8961 €11 567 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000167
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %98,5 %22,7 %26,4 %70,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust−13,2 %122,7 %−7,6 %−32,6 %9,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang