Registrikaart · Äriregistri kanne 12484316
Haapsalu Raamat OÜ
- Registrikood12484316
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202531 612 €
- KMKR numberEE101641245
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Haapsalu Raamat OÜ
- Registrikood
- 12484316
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.06.2013
- KMKR number
- EE101641245
- Aadress
- Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Karja tn 6-2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 40 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 31 612 € | +9,4 | |
| Müügitulu muutus | 137 725 € → 31 612 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255593679
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 26 769 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 26 769 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 4843 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 58 113 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 40 000 € |
| 2024 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 35 000 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 4612 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 22 696 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4410 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 21 327 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4340 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 16 737 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4200 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 18 408 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4550 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 17 731 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 443 € | 141 029 € | 27 791 € | 25 992 € | 20 937 € | 22 958 € | 17 731 € |
| Ärikasum enne makse | −138 € | 109 674 € | 379 € | 7882 € | 5340 € | 14 886 € | 3336 € |
| Aruandeaasta kasum | −138 € | 109 674 € | 379 € | 7882 € | 5340 € | 14 886 € | 3336 € |
| Tööjõukulud | 11 206 € | 10 423 € | 5820 € | 7121 € | 6251 € | 3126 € | 4215 € |
| Varad kokku | 144 012 € | 144 234 € | 143 483 € | 143 560 € | 149 158 € | 143 370 € | 151 600 € |
| sh käibevarad | 3012 € | 3234 € | 2483 € | 2560 € | 8158 € | 2370 € | 10 600 € |
| sh raha | 834 € | 80,00 € | 53,00 € | 125 € | 6856 € | 310 € | 9615 € |
| Omakapital | 142 091 € | 142 229 € | 32 556 € | 32 177 € | 24 295 € | 18 956 € | 4069 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1921 € | 2005 € | 110 927 € | 111 383 € | 124 863 € | 124 414 € | 147 531 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,7 % | 98,6 % | 22,7 % | 22,4 % | 16,3 % | 13,2 % | 2,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −0,4 % | 77,8 % | 1,4 % | 30,3 % | 25,5 % | 64,8 % | 18,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.