Registrikaart · Äriregistri kanne 12485557
Marnik OÜ
- Registrikood12485557
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20241000 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Marnik OÜ
- Registrikood
- 12485557
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.06.2013
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, K. Kärberi tn 4-206
- Aadress kehtib alates
- 06.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Andrei Ševljakov | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andrei Ševljakov | Juhatuse liige | 11.08.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andrei Ševljakov | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 1000 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 402 384 € → 1000 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255550333
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46891 | Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük teenis ettevõte 2024. aastal 1000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük EMTAK 2025 | 1000 € |
| 2023 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 402 384 € |
| 2022 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 1 650 948 € |
| 2021 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 785 029 € |
| 2020 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 92 520 € |
| 2020 | Elektroonika- ja optikaseadmete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 88 592 € |
| 2019 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 346 462 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 1000 € | 402 384 € | 1 650 948 € | 785 029 € | 181 112 € | 346 462 € |
| Ärikasum | 0,00 € | −25 865 € | −7635 € | 8673 € | −3966 € | −313 € | −189 950 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 0,00 € | −25 865 € | −7635 € | 8673 € | −4187 € | 2017 € | −189 950 € |
| Aruandeaasta kasum | 0,00 € | −25 865 € | −7635 € | 8673 € | −4187 € | 2017 € | −189 950 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 46,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 252 € | 1028 € |
| Põhivarade kulum | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 415 556 € | 408 495 € | 415 556 € | 25 989 € | 719 310 € | 545 064 € | 408 396 € |
| sh käibevarad | 415 556 € | 408 495 € | 415 556 € | 25 989 € | 599 589 € | 422 174 € | 317 838 € |
| sh põhivarad | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 119 721 € | 122 890 € | 90 558 € |
| sh raha | — | — | 0,00 € | 39,00 € | 26 929 € | 1148 € | 13 107 € |
| Omakapital | −21 591 € | −21 591 € | 4274 € | 11 909 € | 3236 € | 7423 € | 5406 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −24 091 € | 1774 € | 9409 € | 736 € | 4923 € | 2906 € | 192 856 € |
| Lühiajalised kohustised | 437 147 € | 430 086 € | 411 282 € | 14 080 € | 716 074 € | 537 641 € | 402 990 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | — | — | — | — | −3966 € | −313 € | −189 950 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 29.06.2023 | 30.06.2022 | 01.07.2021 | 28.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | −5,2 % | −5,3 % | 1,0 % | 45,8 % | 0,4 % | 1,4 % | 1,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | −2586,5 % | −1,9 % | 0,5 % | −0,5 % | 1,1 % | −54,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.