Registrikaart · Äriregistri kanne 12488509
Maakivist OÜ
- Registrikood12488509
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 202521
- Müügitulu 20252 395 278 €
- KMKR numberEE101652344
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 21 533 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Maakivist OÜ
- Registrikood
- 12488509
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.06.2013
- KMKR number
- EE101652344
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi vald, Viiratsi alevik, Tehnika tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 21 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 2 395 278 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 4 007 672 € → 2 395 278 € | -12,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 21 533 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258129543
- Veebilehtmaakivist.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel | |
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 2 354 764 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 2 354 764 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 30 682 € |
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 9832 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 4 007 672 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 2 201 056 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 1 464 925 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 1 202 136 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 696 117 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 524 030 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 21 |
| 2024 | 23 |
| 2023 | 19 |
| 2022 | 16 |
| 2021 | 15 |
| 2020 | 12 |
| 2019 | 10 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 432 324 € | 4 022 167 € | 2 354 667 € | 1 464 926 € | 1 202 136 € | 696 117 € | 524 030 € |
| Ärikasum enne makse | 120 182 € | −131 527 € | 1410 € | 70 483 € | −20 982 € | −5811 € | 54 707 € |
| Aruandeaasta kasum | 120 182 € | −131 527 € | 1410 € | 70 483 € | −20 982 € | −5811 € | 54 707 € |
| Tööjõukulud | 737 049 € | 788 048 € | 494 051 € | 357 443 € | 307 846 € | 164 630 € | 118 813 € |
| Varad kokku | 991 364 € | 999 973 € | 792 496 € | 418 757 € | 350 396 € | 259 705 € | 212 617 € |
| sh käibevarad | 490 398 € | 470 713 € | 232 552 € | 99 800 € | 250 150 € | 150 908 € | 111 343 € |
| sh raha | 16 369 € | 24 741 € | 34 872 € | 26 963 € | 2832 € | 2722 € | 20 445 € |
| Omakapital | 121 905 € | 1723 € | 133 250 € | 131 840 € | 61 358 € | 82 408 € | 88 219 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 598 274 € | 718 668 € | 342 916 € | 166 335 € | 256 193 € | 130 180 € | 78 876 € |
| Pikaajalised kohustised | 271 185 € | 279 582 € | 316 330 € | 120 582 € | 32 845 € | 47 117 € | 45 522 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 21 | 23 | 19 | 16 | 15 | 12 | 10 |
| Omakapitali osakaal varadest | 12,3 % | 0,2 % | 16,8 % | 31,5 % | 17,5 % | 31,7 % | 41,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,9 % | -3,3 % | 0,1 % | 4,8 % | -1,7 % | -0,8 % | 10,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 21 533 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.