R-Group Baltic OÜ
- Registrikood12489489
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 202538
- Müügitulu 202413 105 249 €
- KMKR numberEE101645610
Üldandmed
- Ärinimi
- R-Group Baltic OÜ
- Registrikood
- 12489489
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.06.2013
- KMKR number
- EE101645610
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Lehmja küla, Kõrtsi tee 7/1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
98/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 38 töötajat viimases aruandes | +20 |
| Müügitulu | 13 105 249 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 9 222 715 € → 13 105 249 € | +12,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37257839676
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25119 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine teenis ettevõte 2024. aastal 13 105 249 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 13 105 249 € |
| 2023 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 9 222 715 € |
| 2022 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 13 720 293 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 121 563 € |
| 2021 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 10 504 779 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 157 669 € |
| 2020 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 7 505 639 € |
| 2019 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 8 873 280 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 38 |
| 2023 | 33 |
| 2022 | 41 |
| 2021 | 26 |
| 2020 | 17 |
| 2019 | 15 |
| 2018 | 15 |
| 2017 | 15 |
| 2016 | 12 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 105 249 € | 9 222 715 € | 13 841 856 € | 10 662 448 € | 7 505 639 € | 8 873 280 € |
| Ärikasum enne makse | −1 691 454 € | −1 191 197 € | 1 040 386 € | 999 219 € | 244 569 € | −974 996 € |
| Aruandeaasta kasum | −1 715 611 € | −1 191 197 € | 930 966 € | 905 539 € | 244 569 € | −974 996 € |
| Tööjõukulud | 3 484 676 € | 1 808 663 € | 1 807 753 € | 1 345 545 € | 861 033 € | 912 026 € |
| Varad kokku | 5 294 552 € | 7 154 813 € | 8 669 661 € | 7 234 849 € | 6 282 638 € | 6 541 677 € |
| sh käibevarad | 3 984 989 € | 5 599 969 € | 6 989 543 € | 5 914 414 € | 4 777 149 € | 5 361 467 € |
| sh raha | 147 960 € | 53 737 € | 45 330 € | 52 516 € | 159 933 € | 63 310 € |
| Omakapital | 1 512 422 € | 3 226 803 € | 4 418 003 € | 3 547 037 € | 2 714 012 € | 2 488 443 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 300 000 € | 300 000 € | 300 000 € | 300 000 € | 300 000 € | 300 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 2 012 340 € | 3 789 327 € | 3 954 493 € | 3 445 621 € | 3 122 696 € | 3 591 238 € |
| Pikaajalised kohustised | 1 769 790 € | 138 683 € | 297 165 € | 242 191 € | 445 930 € | 461 996 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 38 | 33 | 41 | 26 | 17 | 15 |
| Omakapitali osakaal varadest | 28,6 % | 45,1 % | 51,0 % | 49,0 % | 43,2 % | 38,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -13,1 % | -12,9 % | 6,7 % | 8,5 % | 3,3 % | -11,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.