Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12492296

Confi-Dent OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12492296
  • Asutatud2013 (13 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202568 586 €

Usaldusväärsuse indeks

52/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 18.06.2013Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.06.2013 2013, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Confi-Dent OÜ
Registrikood
12492296
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.06.2013
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 13-21
Aadress kehtib alates
06.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Ekaterina Khudorozhkova50 % · 1250 €Ainuomand02.09.2023
Boriss Bazanov50 % · 1250 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Boriss BazanovJuhatuse liige18.06.2013
Ekaterina KhudorozhkovaJuhatuse liige18.06.2013

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Boriss Bazanovotsene osalus21.10.2018
Ekaterina Khudorozhkovaotsene osalus21.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu68 586 €+12,5
Müügitulu muutus87 283 € → 68 586 €-6,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
86231HambaraviPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €22 tuh €44 tuh €65 tuh €87 tuh €2019202020212022202387 283 €202468 586 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Hambaravi teenis ettevõte 2025. aastal 68 586 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Hambaravi EMTAK 202568 586 €
2024Hambaravi EMTAK 202587 283 €
2023Hambaravi EMTAK 200865 785 €
2022Hambaravi EMTAK 200866 020 €
2021Hambaravi EMTAK 200857 301 €
2020Hambaravi EMTAK 200863 304 €
2019Hambaravi EMTAK 200835 049 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111201312014201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20180
20171
20161
20151
20141
20130

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu68 586 €87 283 €65 785 €66 020 €57 301 €63 304 €35 049 €
Ärikasum−2886 €6069 €−5950 €7147 €10 923 €16 075 €−4878 €
Kasum enne tulumaksustamist−2886 €6069 €−5950 €7147 €10 923 €16 076 €−4877 €
Aruandeaasta kasum−3450 €4931 €−8008 €6097 €9422 €14 575 €−7077 €
Tööjõukulud40 701 €40 925 €38 131 €35 783 €30 838 €25 996 €14 021 €
Põhivarade kulum1272 €1063 €1325 €1392 €1392 €1393 €1297 €
Varad kokku13 647 €16 946 €15 904 €34 122 €34 438 €30 408 €20 908 €
sh käibevarad9227 €11 986 €12 230 €29 123 €28 047 €22 625 €11 732 €
sh põhivarad4420 €4960 €3674 €4999 €6391 €7783 €9176 €
sh raha5253 €8955 €7901 €25 776 €24 856 €20 787 €8121 €
Omakapital4089 €9539 €11 597 €30 048 €30 403 €26 981 €18 406 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum5039 €2108 €17 105 €21 451 €18 481 €9906 €22 983 €
Lühiajalised kohustised9558 €7407 €4307 €4074 €4035 €3427 €2502 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Ärikasum enne kulumit−1614 €7132 €−4625 €8539 €12 315 €17 468 €−3581 €
Aruanne esitatud30.06.202630.06.202530.06.202430.06.202320.06.202230.06.202130.06.2020
Omakapitali osakaal varadest30,0 %56,3 %72,9 %88,1 %88,3 %88,7 %88,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−5,0 %5,6 %−12,2 %9,2 %16,4 %23,0 %−20,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang