Registrikaart · Äriregistri kanne 12495685
Karu KV OÜ
- Registrikood12495685
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20258528 €
- KMKR numberEE101750961
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Karu KV OÜ
- Registrikood
- 12495685
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.06.2013
- KMKR number
- EE101750961
- Aadress
- Tartu maakond, Kambja vald, Külitse alevik, Haaviku tee 10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 8528 € | +4,2 | |
| Müügitulu muutus | 7611 € → 8528 € | +3,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- MUU[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 36001 | Veekogumine, -töötlus ja -varustus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Veekogumine, -töötlus ja -varustus teenis ettevõte 2025. aastal 8528 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2025 | 8528 € |
| 2024 | Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2025 | 7611 € |
| 2023 | Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2008 | 9190 € |
| 2022 | Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2008 | 8386 € |
| 2021 | Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2008 | 8460 € |
| 2020 | Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2008 | 7680 € |
| 2019 | Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2008 | 7307 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8528 € | 7611 € | 9190 € | 8386 € | 8460 € | 7680 € | 7307 € |
| Ärikasum enne makse | −25 952 € | −10 383 € | −33 641 € | 44 021 € | −14 536 € | −21 216 € | −13 532 € |
| Aruandeaasta kasum | −25 952 € | −10 383 € | −33 641 € | 44 021 € | −14 536 € | −21 216 € | −13 532 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 15 615 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 775 976 € | 800 473 € | 811 119 € | 838 615 € | 797 431 € | 806 645 € | 828 639 € |
| sh käibevarad | 585 205 € | 608 570 € | 618 084 € | 666 895 € | 442 751 € | 448 925 € | 470 919 € |
| sh raha | 159 332 € | 186 755 € | 197 198 € | 247 812 € | 19 817 € | 4844 € | 29 256 € |
| Omakapital | 764 908 € | 790 843 € | 801 226 € | 834 867 € | 790 846 € | 805 382 € | 826 598 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 11 068 € | 9630 € | 9893 € | 3748 € | 6585 € | 1263 € | 2041 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,6 % | 98,8 % | 98,8 % | 99,6 % | 99,2 % | 99,8 % | 99,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −304,3 % | −136,4 % | −366,1 % | 524,9 % | −171,8 % | −276,3 % | −185,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.