Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12496710

Kose Maaler OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 200 €
  • Registrikood12496710
  • Asutatud2013 (13 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 20245938 €
  • KMKR numberEE101800057
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 200 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

36/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 01.07.2013Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 01.07.2013 2013, Esimene aruanne 2014, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Kose Maaler OÜ
Registrikood
12496710
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
01.07.2013
KMKR number
EE101800057
Aadress
Harju maakond, Anija vald, Alavere küla, Kose mnt 18/4

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu5938 €+2,8
Müügitulu muutus4149 € → 5938 €+12,9
Maksuvõlgnimekirjas 200 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43341Värvimine ja klaasiminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €2174 €4349 €6523 €8697 €2019202020218697 €202220235938 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Värvimine ja klaasimine teenis ettevõte 2024. aastal 5938 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Värvimine ja klaasimine EMTAK 20255938 €
2023Värvimine ja klaasimine EMTAK 20084149 €
2022Värvimine ja klaasimine EMTAK 20088697 €
2021Värvimine ja klaasimine EMTAK 20083619 €
2020Värvimine ja klaasimine EMTAK 20085480 €
2019Värvimine ja klaasimine EMTAK 20081780 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001111201420152016201720182019202020212022202302024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20141

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu5938 €4149 €8697 €3662 €5480 €1780 €
Ärikasum enne makse2050 €−2313 €−1832 €−1101 €1104 €−9298 €
Aruandeaasta kasum2050 €−2313 €−1832 €−1101 €1104 €−9298 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku7116 €6456 €8558 €9321 €8852 €8462 €
sh käibevarad1490 €127 €1521 €1101 €1679 €341 €
sh raha1490 €1521 €445 €
Omakapital5522 €3579 €5892 €2524 €3625 €2521 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1594 €2877 €2666 €1597 €27,00 €741 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €5200 €5200 €5200 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000000
Omakapitali osakaal varadest77,6 %55,4 %68,8 %27,1 %41,0 %29,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust34,5 %−55,7 %−21,1 %−30,1 %20,1 %−522,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 200 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang