Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12498947

Tammar Auto OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12498947
  • Asutatud2013 (13 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202526 196 €

Usaldusväärsuse indeks

66/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 04.07.2013Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 04.07.2013 2013, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Tammar Auto OÜ
Registrikood
12498947
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
04.07.2013
KMKR number
Aadress
Tartu maakond, Tartu vald, Raadi alev, Koidu tn 15

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu26 196 €+8,7
Müügitulu muutus18 988 € → 26 196 €+11,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
49411Kaubavedu maanteelPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €6549 €13 tuh €20 tuh €26 tuh €2019: 18 265 €20192020: 3120 €20202021: 2394 €20212022: 7633 €20222023: 16 071 €20232024: 18 988 €20242025: 26 196 €26 196 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 26 196 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kaubavedu maanteel EMTAK 202526 196 €
2024Kaubavedu maanteel EMTAK 202518 988 €
2023Kaubavedu maanteel EMTAK 200816 071 €
2022Kaubavedu maanteel EMTAK 20087633 €
2021Kaubavedu maanteel EMTAK 20082394 €
2020Kaubavedu maanteel EMTAK 20083120 €
2019Kaubavedu maanteel EMTAK 200818 265 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112013: 1120132014: 120142015: 120152016: 120162017: 120172018: 120182019: 120192020: 120202021: 020212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20210
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20141
20131

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu26 196 €18 988 €16 071 €7633 €2394 €3120 €18 265 €
Ärikasum enne makse5213 €845 €1255 €620 €−145 €−1265 €2278 €
Aruandeaasta kasum5213 €845 €1255 €620 €−145 €−1265 €2278 €
Tööjõukulud13 075 €12 587 €10 729 €4823 €0,00 €2137 €8252 €
Varad kokku13 354 €8017 €8675 €10 466 €11 900 €15 045 €20 321 €
sh käibevarad13 354 €8017 €8675 €10 466 €11 500 €14 045 €18 721 €
sh raha13 353 €8017 €8675 €7704 €5325 €4720 €6246 €
Omakapital11 807 €6594 €5749 €4494 €3875 €4020 €5285 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Pikaajalised kohustised1547 €1423 €2926 €5972 €8025 €11 025 €15 036 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111011
Omakapitali osakaal varadest88,4 %82,3 %66,3 %42,9 %32,6 %26,7 %26,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust19,9 %4,5 %7,8 %8,1 %-6,1 %-40,5 %12,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang