Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12502178

Veelill OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12502178
  • Asutatud2013 (13 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20259600 €

Usaldusväärsuse indeks

50/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 10.07.2013Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 10.07.2013 2013, Esimene aruanne 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Veelill OÜ
Registrikood
12502178
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
10.07.2013
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Humala tn 19

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu9600 €+4,7
Müügitulu muutus9600 € → 9600 €0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €2400 €4800 €7200 €9600 €2019: 6296 €20192020: 5580 €20202021: 5566 €20212022: 9260 €20222023: 9600 €9600 €20232024: 9600 €20242025: 9600 €9600 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 9600 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20259600 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20259600 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20089600 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20089260 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20085566 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20085580 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20086296 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112014: 0020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu9600 €9600 €9600 €9260 €5566 €5580 €6296 €
Ärikasum enne makse3768 €−2796 €4356 €4617 €854 €1840 €1861 €
Aruandeaasta kasum1230 €−2796 €4356 €4617 €854 €1840 €1861 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku40 045 €47 815 €50 611 €48 500 €41 593 €42 535 €39 578 €
sh käibevarad20 318 €31 490 €30 236 €24 075 €15 218 €14 210 €18 578 €
sh raha11 414 €22 755 €24 282 €18 121 €9630 €7680 €18 578 €
Omakapital14 190 €21 960 €24 756 €20 400 €15 783 €14 929 €13 089 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised22 415 €22 415 €22 415 €21 660 €15 858 €15 166 €11 229 €
Pikaajalised kohustised3440 €3440 €3440 €6440 €9952 €12 440 €15 260 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest35,4 %45,9 %48,9 %42,1 %37,9 %35,1 %33,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust12,8 %-29,1 %45,4 %49,9 %15,3 %33,0 %29,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang