Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12502439

One more Rabbit OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12502439
  • Asutatud2013 (13 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2021180 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 79 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

30/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20132015201720192021202320252026Asutatud 10.07.2013Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 10.07.2013 2013, Esimene aruanne 2014, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
One more Rabbit OÜ
Registrikood
12502439
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
10.07.2013
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Ehitajate tee 114

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu180 €0
Müügitulu muutus3400 € → 180 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
58211Arvutimängude kirjastaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €1475 €2950 €4425 €5900 €2019: 5900 €5900 €20192020: 3400 €20202021: 180 €180 €2021
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Videomängude kirjastamine teenis ettevõte 2021. aastal 180 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2021Videomängude kirjastamine EMTAK 2008180 €
2020Videomängude kirjastamine EMTAK 20083400 €
2019Videomängude kirjastamine EMTAK 20085900 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012342014: 4420142015: 420152016: 320162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20163
20154
20144

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €180 €3400 €5900 €
Ärikasum enne makse−12,00 €−12,00 €−16,00 €−36,00 €−4849 €913 €5171 €
Aruandeaasta kasum−12,00 €−12,00 €−16,00 €−36,00 €−4849 €913 €5171 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku407 915 €407 927 €407 939 €407 955 €408 028 €407 840 €410 958 €
sh käibevarad407 915 €407 927 €407 939 €407 955 €408 028 €407 840 €410 958 €
sh raha164 €176 €188 €114 €0,00 €28,00 €27,00 €
Omakapital407 915 €407 927 €407 939 €407 955 €407 991 €407 840 €49 770 €
sh osa- või aktsiakapital3120 €3120 €3120 €3120 €3120 €3100 €3060 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €37,00 €0,00 €528 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €360 660 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %12,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust-2693,9 %26,9 %87,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang