Jaga Rõõmu OÜ
- Registrikood12503054
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025560 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Jaga Rõõmu OÜ
- Registrikood
- 12503054
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.07.2013
- KMKR number
- —
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Lõuna tn 18
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
57/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 560 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 400 € → 560 € | +12 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85529 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu kunsti- ja kultuuriõpe teenis ettevõte 2025. aastal 560 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2025 | 560 € |
| 2024 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2025 | 400 € |
| 2023 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008 | 775 € |
| 2022 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008 | 1075 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 560 € | 400 € | 775 € | 1075 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 405 € | 195 € | 620 € | 920 € | 0,00 € | −6,00 € | −18,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 405 € | 195 € | 620 € | 920 € | 0,00 € | −6,00 € | −18,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 4318 € | 4473 € | 4678 € | 4833 € | 4987 € | 4987 € | 5001 € |
| sh käibevarad | 37,00 € | 37,00 € | 87,00 € | 87,00 € | 86,00 € | 86,00 € | 100 € |
| sh raha | 37,00 € | 37,00 € | 87,00 € | 87,00 € | 86,00 € | 86,00 € | 92,00 € |
| Omakapital | 3576 € | 3171 € | 2976 € | 2356 € | 1435 € | 1435 € | 1449 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 552 € |
| Pikaajalised kohustised | 742 € | 1302 € | 1702 € | 2477 € | 3552 € | 3552 € | 3000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,8 % | 70,9 % | 63,6 % | 48,7 % | 28,8 % | 28,8 % | 29,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 72,3 % | 48,8 % | 80,0 % | 85,6 % | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.