Registrikaart · Äriregistri kanne 12508560
Holding4aia OÜ
- Registrikood12508560
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20240,00 €
- Sellel aadressil on registreeritud 133 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Holding4aia OÜ
- Registrikood
- 12508560
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.07.2013
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2800 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 14
- Aadress kehtib alates
- 06.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Evercorp OÜ | 100 % · 2800 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Roberto De Silvestri | Juhatuse liige | 29.09.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Livio Moscone | kaudne osalus | 25.09.2018 |
| Luciana Abbona Moscone | kaudne osalus | 15.03.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726418698
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64211 | Valdusfirmade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Valdusfirmade tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2025 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ärikasum | −1058 € | −1275 € | −981 € | −918 € | −1679 € | −609 € | −2040 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −2906 € | −3129 € | −2829 € | −8956 € | −1821 € | −4246 € | −16 846 € |
| Aruandeaasta kasum | −2906 € | −3129 € | −2829 € | −8956 € | −1821 € | −4246 € | −16 846 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 565 067 € | 1 553 453 € | 1 511 938 € | 1 470 245 € | 1 468 092 € | 1 855 725 € | 1 940 384 € |
| sh käibevarad | 5679 € | 36 736 € | 4677 € | 5655 € | 22 840 € | 427 € | 50 629 € |
| sh põhivarad | 1 559 388 € | 1 516 717 € | 1 507 261 € | 1 464 590 € | 1 445 252 € | 1 855 298 € | 1 889 755 € |
| sh raha | 5679 € | 36 736 € | 4677 € | 5655 € | 22 840 € | 427 € | 50 629 € |
| Omakapital | 5843 € | −1251 € | 1878 € | 4707 € | 13 663 € | 15 484 € | 19 730 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2800 € | 2800 € | 2800 € | 2800 € | 2800 € | 2800 € | 2800 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −99 051 € | −95 922 € | −93 093 € | −84 137 € | −82 316 € | −78 070 € | −61 224 € |
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 76 135 € | 76 938 € | 77 098 € |
| Pikaajalised kohustised | 1 559 224 € | 1 554 704 € | 1 510 060 € | 1 465 538 € | 1 378 294 € | 1 763 303 € | 1 843 556 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 21.08.2024 | 02.06.2023 | 28.06.2022 | 08.06.2021 | 25.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,4 % | −0,1 % | 0,1 % | 0,3 % | 0,9 % | 0,8 % | 1,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.