Registrikaart · Äriregistri kanne 12510002
Datagram OÜ
- Registrikood12510002
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202530 368 €
- KMKR numberEE101871523
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Datagram OÜ
- Registrikood
- 12510002
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.07.2013
- KMKR number
- EE101871523
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Järveküla, Kanarbiku tee 15/2-2
- Aadress kehtib alates
- 02.08.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Liina Romandi | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Liina Romandi | Juhatuse liige | 23.08.2024 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Liina Romandi | otsene osalus | 01.08.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 30 368 € | +9,3 | |
| Müügitulu muutus | 5669 € → 30 368 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256283993
- Veebilehtdatagram.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73201 | Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused teenis ettevõte 2025. aastal 30 368 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused EMTAK 2025 | 30 368 € |
| 2024 | Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused EMTAK 2025 | 4705 € |
| 2024 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2025 | 964 € |
| 2023 | Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused EMTAK 2008 | 8151 € |
| 2023 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 4764 € |
| 2022 | Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused EMTAK 2008 | 44 222 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 141 € |
| 2021 | Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused EMTAK 2008 | 28 745 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 105 € |
| 2020 | Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused EMTAK 2008 | 18 964 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 1493 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 800 € |
| 2019 | Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused EMTAK 2008 | 15 198 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 4111 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 1039 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 440 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 25.11.2024 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 368 € | 5669 € | 12 916 € | 44 363 € | 28 850 € | 21 257 € | 20 788 € |
| Ärikasum | −4719 € | −716 € | 1779 € | 9509 € | −10 093 € | −9234 € | 9424 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −6377 € | −400 € | 9477 € | −4867 € | −10 425 € | −4858 € | 9607 € |
| Aruandeaasta kasum | −6377 € | −400 € | 9405 € | −5367 € | −10 912 € | −4858 € | 9607 € |
| Tööjõukulud | 5548 € | 576 € | 4162 € | 16 475 € | 18 426 € | 21 587 € | 12 916 € |
| Põhivarade kulum | 1567 € | 1567 € | 1145 € | 593 € | 525 € | 254 € | 600 € |
| Varad kokku | 28 630 € | 35 683 € | 40 338 € | 31 097 € | 35 665 € | 55 926 € | 54 850 € |
| sh käibevarad | 25 417 € | 30 946 € | 34 901 € | 28 086 € | 33 512 € | 53 248 € | 54 083 € |
| sh põhivarad | 3213 € | 4737 € | 5437 € | 3011 € | 2153 € | 2678 € | 767 € |
| sh raha | 20 260 € | 24 740 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 27 288 € | 33 623 € | 34 023 € | 25 059 € | 32 651 € | 45 513 € | 50 371 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 30 915 € | 31 273 € | 21 868 € | 27 676 € | 40 813 € | 47 621 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 1342 € | 2060 € | 6315 € | 6038 € | 3014 € | 10 413 € | 4479 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −3152 € | 851 € | 2924 € | 10 102 € | −9568 € | −8980 € | 10 024 € |
| Aruanne esitatud | 09.06.2026 | 28.06.2025 | 01.07.2024 | 30.06.2023 | 29.06.2022 | 08.07.2021 | 10.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,3 % | 94,2 % | 84,3 % | 80,6 % | 91,5 % | 81,4 % | 91,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −21,0 % | −7,1 % | 72,8 % | −12,1 % | −37,8 % | −22,9 % | 46,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.