Registrikaart · Äriregistri kanne 12513638
OÜ Biiru
- Registrikood12513638
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20256000 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Biiru
- Registrikood
- 12513638
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.07.2013
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2502 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Vabaduse pst 105a
- Aadress kehtib alates
- 16.01.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| ESTASIA OÜ | 50 % · 1251 € | Ainuomand | 06.03.2025 |
| OÜ DISPUUT | 50 % · 1251 € | Ainuomand | 06.03.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tõnis Leht | Juhatuse liige | 31.07.2013 |
| Raul Allikivi | Juhatuse liige | 31.07.2013 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Raul Allikivi | kaudne osalus | 16.04.2021 |
| Tõnis Leht | kaudne osalus | 16.04.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 34 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 6000 € | +2,8 | |
| Müügitulu muutus | 11 061 € → 6000 € | -13,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256696393
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 72201 | Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas teenis ettevõte 2025. aastal 6000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas EMTAK 2025 | 6000 € |
| 2024 | Peakontorite tegevus EMTAK 2025 | 6863 € |
| 2024 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2025 | 4198 € |
| 2023 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 16 087 € |
| 2023 | Peakontorite tegevus EMTAK 2008 | 14 200 € |
| 2022 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 114 343 € |
| 2021 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 137 349 € |
| 2020 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 140 373 € |
| 2019 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 221 373 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Hulgikaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 12.08.2017 |
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 03.04.2020 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2022)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 76 800 € ehk 67 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Rootsi | 76 800 € |
| Eesti | 37 543 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6000 € | 11 061 € | 30 287 € | 114 343 € | 137 349 € | 140 373 € | 221 373 € |
| Ärikasum | 1168 € | −9522 € | −30 133 € | 21 633 € | −22 788 € | −61 268 € | 1084 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −366 € | −13 389 € | −36 133 € | 20 083 € | −23 648 € | −61 268 € | 1084 € |
| Aruandeaasta kasum | −366 € | −13 389 € | −36 133 € | 20 083 € | −23 648 € | −61 268 € | 1084 € |
| Tööjõukulud | 1802 € | 5820 € | 23 281 € | 32 777 € | 41 055 € | 43 881 € | 19 645 € |
| Põhivarade kulum | 278 € | 410 € | 436 € | 436 € | 674 € | 717 € | 714 € |
| Varad kokku | 119 710 € | 117 006 € | 136 158 € | 142 092 € | 169 781 € | 183 904 € | 244 814 € |
| sh käibevarad | 118 419 € | 115 437 € | 134 179 € | 139 677 € | 166 930 € | 181 769 € | 241 962 € |
| sh põhivarad | 1291 € | 1569 € | 1979 € | 2415 € | 2851 € | 2135 € | 2852 € |
| sh raha | 30,00 € | 54,00 € | 910 € | 6071 € | 5774 € | 1510 € | 2430 € |
| Omakapital | 1251 € | 1251 € | 1620 € | 21 753 € | 1670 € | −94 682 € | −33 415 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2502 € | 2502 € | 2502 € | 2502 € | 2502 € | 2502 € | 2502 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −150 271 € | −136 882 € | −100 749 € | −120 832 € | −97 184 € | −35 916 € | −37 001 € |
| Lühiajalised kohustised | 118 459 € | 115 755 € | 134 538 € | 120 339 € | 168 111 € | 278 586 € | 278 229 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 1446 € | −9112 € | −29 697 € | 22 069 € | −22 114 € | −60 551 € | 1798 € |
| Aruanne esitatud | 04.07.2026 | 30.05.2025 | 08.07.2024 | 21.11.2023 | 28.05.2023 | 06.02.2023 | 16.04.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,0 % | 1,1 % | 1,2 % | 15,3 % | 1,0 % | −51,5 % | −13,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −6,1 % | −121,0 % | −119,3 % | 17,6 % | −17,2 % | −43,6 % | 0,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.