Archill OÜ
- Registrikood12514129
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202543 249 €
- KMKR numberEE101660349
Üldandmed
- Ärinimi
- Archill OÜ
- Registrikood
- 12514129
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.08.2013
- KMKR number
- EE101660349
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Sõpruse pst 219-21
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
71/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 43 249 € | +10,7 |
| Müügitulu muutus | 6198 € → 43 249 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256609877
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96999 | Muu mujal liigitamata teenindus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu mujal liigitamata teenindus teenis ettevõte 2025. aastal 43 249 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 43 249 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 6198 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 32 668 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 74 178 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 13 257 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 42 714 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 30 070 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 43 249 € | 6198 € | 32 668 € | 74 178 € | 13 257 € | 42 714 € | 30 070 € |
| Ärikasum enne makse | 10 992 € | −6483 € | 5347 € | 9913 € | 1411 € | −297 € | −4103 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 992 € | −6483 € | 5347 € | 9913 € | 1411 € | −297 € | −4103 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 68 646 € | 57 567 € | 63 586 € | 58 602 € | 47 037 € | 47 378 € | 47 676 € |
| sh käibevarad | 68 646 € | 57 066 € | 63 586 € | 58 602 € | 47 037 € | 47 378 € | 47 676 € |
| sh raha | 67 462 € | 56 267 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 68 559 € | 57 567 € | 63 586 € | 58 602 € | 47 037 € | 47 378 € | 47 676 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 87,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 25,4 % | -104,6 % | 16,4 % | 13,4 % | 10,6 % | -0,7 % | -13,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.