RDT CERTIFIED OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 509 € seisuga 05.09.2026.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood12515465
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20230
- Müügitulu 202317 960 €
- KMKR numberEE101676906
Üldandmed
- Ärinimi
- RDT CERTIFIED OÜ
- Registrikood
- 12515465
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.08.2013
- KMKR number
- EE101676906
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Luha tn 35a-7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
42/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 17 960 € | +7,2 |
| Müügitulu muutus | 11 970 € → 17 960 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 509 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725176649
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46341 | Alkohoolsete jookide hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Alkohoolsete jookide hulgimüük teenis ettevõte 2023. aastal 17 960 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 17 960 € |
| 2022 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 11 970 € |
| 2021 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 10 492 € |
| 2020 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 16 876 € |
| 2019 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 9763 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 960 € | 11 970 € | 10 492 € | 16 876 € | 9763 € |
| Ärikasum enne makse | 1544 € | −2698 € | 2487 € | 1,00 € | 27,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 1544 € | −2698 € | 2487 € | 1,00 € | 27,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — | — |
| Varad kokku | 16 362 € | 10 654 € | 18 645 € | 23 967 € | 11 752 € |
| sh käibevarad | 16 274 € | 10 566 € | 18 557 € | 23 879 € | 11 664 € |
| sh raha | 2227 € | 99,00 € | 397 € | 720 € | 1152 € |
| Omakapital | 1908 € | 364 € | 3062 € | 575 € | 574 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 14 454 € | 10 290 € | 15 583 € | 23 392 € | 11 178 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 11,7 % | 3,4 % | 16,4 % | 2,4 % | 4,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,6 % | -22,5 % | 23,7 % | 0,0 % | 0,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 509 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.