Oktopal Ehitus OÜ
- Registrikood12528120
- Asutatud2013 (13 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202524 215 €
- KMKR numberEE101829054
Üldandmed
- Ärinimi
- Oktopal Ehitus OÜ
- Registrikood
- 12528120
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.08.2013
- KMKR number
- EE101829054
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Katleri tn 25-64
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
46/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 24 215 € | +8,4 |
| Müügitulu muutus | 35 166 € → 24 215 € | -9,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 24 215 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 24 215 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 35 166 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 48 745 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 37 813 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 47 556 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 29 183 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 129 454 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 9 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 65 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 215 € | 35 166 € | 48 745 € | 37 813 € | 47 556 € | 29 183 € | 129 454 € |
| Ärikasum enne makse | 1973 € | 10 186 € | 20 217 € | 13 227 € | 21 594 € | 3216 € | 23 845 € |
| Aruandeaasta kasum | 1973 € | 10 186 € | 20 217 € | 13 227 € | 21 594 € | 3216 € | 23 845 € |
| Tööjõukulud | 6992 € | 2680 € | 1800 € | 916 € | 7768 € | 4267 € | 12 685 € |
| Varad kokku | 14 659 € | 12 686 € | 22 717 € | 15 727 € | 43 728 € | 39 746 € | 36 530 € |
| sh käibevarad | 12 299 € | 11 020 € | 14 327 € | 8235 € | 19 064 € | 23 327 € | 36 530 € |
| sh raha | 7460 € | 8700 € | 6521 € | 4785 € | 7812 € | 9986 € | 10 735 € |
| Omakapital | 14 659 € | 12 686 € | 22 717 € | 15 727 € | 43 728 € | 39 746 € | 36 530 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,1 % | 29,0 % | 41,5 % | 35,0 % | 45,4 % | 11,0 % | 18,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.